Největší výhodou grilu Lokomotiva je především jeho široká možnost využití. Tento gril nabízí grilování na přímém i nepřímém ohni a vy si tak můžete dopřát jak opečené potraviny tak uzené. Tento gril je mezi našimi zákazníky velmi oblíbený a to především díky svým širokým možnostem využití. Podívejte se do naší nabídky a přesvědčte se sami o tom, jak grilování s naším grilem Lokomotiva může být báječné.
Všichni milovníci grilování mají opět další důvod k radosti, jelikož sortiment grilů jim nabízí skutečný unikát. Tím je zcela jistě gril lokomotiva, který v sobě dokáže kombinovat nejenom klasický gril na dřevěné uhlí, ale také špičkovou udírnu. Výsledkem toho je, že si lze připravit dva typy velmi dobrých pokrmů, a to v pohodlí vaší zahrady. Stejně tak je ale možné využívat třeba jenom samostatnou udírnu, nebo prostor pro grilování.

Ideální i pro vaší párty

Tento typ grilů je samozřejmě určený pro všechny milovníky grilování, a to na jejich zahrady. Zde lokomotiva gril nadchne nejenom svou mobilitou, ale i snadným použitím. Stačí zatopit v hořeništi a už jenom umístit požadované produkty – klobásy, sýry či maso do udírny a chutné steaky na grilovací plochu. Ideální i porůzné párty, na kterých nikdy nebude chybět kus teplého masa, či jiného skvěle připraveného pokrmu.

Vybírejte z dostupných možností.

A podle čeho ten správný gril lokomotiva vybrat? Ideálně podle vašich potřeb, a to jak na velikost grilovací plochy, tak na velikost, tvar a umístění samotné udírny. Stejně tak byste měli klást důraz i na celkovou kvalitu materiálů i zpracování. V tomto směru vycházíme vstříc, jelikož každý námi prodávaný lokomotiva gril zaručeně uspokojí každého zájemce.

Nahoru