Náš tip!
Garance nej ceny

Zahradní lavička Antik

  Krásná zahradní lavička pro 2 osoby  Nosnost 150 kg  Rozměry (D x Š x V) 122 x 54 x 75 cm

Skladem Hawaj – můžete mít již 22.10. Objednáte zítra do 13 hod., doručíme 22.10.
-31% 1599 Kč
1 099 Kč
Potřebujete zahradní lavičku a nevíte, jakou vybrat? Potom si vyberte ty, které máme v naší nabídce. Jedná se o dnes nejvyužívanější typy, která na trhu aktuálně existují. Jde o zahradní lavičky ze dřeva, které zaujmou především svým vzhledem. A to jak pro svá unikátní provedení, ale také proto, že dřevo je přírodním materiálem, díky čemuž se dřevěné zahradní lavičky budou hodit doslova kamkoliv.

Široké možnosti využití

Je jedno, kam chcete naše dřevěné zahradní lavičky umístit. Můžete si být jisti, že je prodáváme lidem přímo na jejich zahrady, stejně jako najdou uplatnění také v mnohých parcích, nebo v relaxačních zónách. Je jedno, zda si na nich chcete odpočinout po běhu nebo procházce, či potřebujete vyřešit místa k sezení pro vaše hosty. Ve všech případech jsou námi prodávané zahradní lavičky ze dřeva nejlepší volbou.

Dřevo vás nezklame

Spolehnout se můžete i na kvalitu. Dřevo jako takové je dnes materiálem pevným, odolným, s jistotou dlouhé životnosti. Je tedy jasné, že podobnou životností se mohou pyšnit také dřevěné zahradní lavičky, které jsou dokonalou ukázkou toho, že i při jakýchkoliv rozmarech počasí si můžeme být jisti dlouhou životností a tím, že nám budou sloužit skutečně dlouhou dobu.