Trampolíny jsou nejčastěji umisťovány ven, kde jim samozřejmě hrozí znečištění vlivem povětrnostních podmínek. To vše lze ale jednouchým způsobem vyřešit, zakoupíte-li si krycí plachty na trampolíny. Ty totiž dokonale zakryjí onu nejdůležitější, odrazovou část, a tak ji ochrání především před nečistotami, ale i mnohými povětrnostními podmínkami. Samozřejmě aby byla krycí plachta na trampolínu skutečně vhodná, je třeba zaměřit se na správný rozměr.

Rozhodujte se podle průměru trampolíny


Právě zvolený průměr trampolíny je ono vodítko toho, jakou krycí plachtu konkrétně koupit. Například trampolína o rozměrech 4,30m vyžaduje krycí plachty na trampolíny o průměru 430cm. Máte tak jistotu, že daná plachta bude za všech okolností dokonale sedět. A to samozřejmě jak na trampolíny, které máme v naší nabídce, tak i na případné jiné modely. Důležité je pouze dodržet zmíněný rozměr.

Prodloužíte její životnost


Tím hlavním důvodem, proč právě krycí plachta na trampolínu o průměru 430cm, není jenom to, že trampolínu ochráníte před počasím. Díky plachtě totiž můžete výrazně prodloužit i její životnost, a tak vám může sloužit i dlouhé roky po koupi. V čem ale plachta také zaujme, to je i fakt, že může ochránit třeba také před UV zářením.