Bezpečnost je při skákání na trampolíně tím nejdůležitějším. Právě z tohoto důvodu přinášíme v naší nabídce ochrannou síť pro trampolíny. Jedná se o velmi kvalitní ochranou síť, jejíž instalace je snadná a rychlá. Díky této ochranné síti můžete nechat vaše děti téměř bez dozoru a budete mít jistotu, že z trampolíny nevypadnou a její provoz je bezpečný.
Díky skutečně široké nabídce trampolín na našem trhu je jasné, že tomuto oblíbenému trendu podléhá stále více lidí. Pokud i vy plánujete koupi trampolíny, je třeba myslet i na její bezpečnost. A na té přidá především ochranná síť na trampolínu, která má jeden hlavní účel. A to zamezit tomu, aby skákající dítě při nepovedeném doskoku spadlo mimo odrazovou část, a to přímo na zem. Jednoduchá, ale pevná síť na trampolínu tomu však dokonale zamezí.

Výběr s ohledem na vaši trampolínu

Je jasné, že volba sítě nemůže být univerzální, a měla by odpovídat průměru kulaté trampolíny. Tam, kde je její rozměr 3,05m je jasné, že správnou volbou je ochranná síť na trampolínu o průměru 305cm. Tím zajistíte, že síť bude dokonale sedět a zajistí tak maximální stupeň ochrany, kterou zajistit má. V tomto směru se také doporučuje, že ochranné sítě na trampolínu o průměru 3,05m by logicky neměli být montovány na větší, nebo menší modely.

Kvalita je základ

Čím ale ochranná síť na trampolínu zaujme především, to je její pružnost, a zároveň pevnost. To zaručí skutečně stoprocentní ochranu každého dítěte, což by měla být v první řadě priorita i každého rodiče. Námi nabízená síť na trampolínu však dokáže splnit kvalitativní nároky i opravdu náročného zákazníka.