Výprodej
Spodní ochranná síť na trampolínu | 244 - 430 cm
  Zabrání vstupu dětem nebo zvířatům, aby nelezla pod trampolínu  Více varant pro trampolíny o průměrech 244 až 430 cm

Skladem Hawaj – můžete mít již 25.01. Objednáte dnes do 13 hod., doručíme 25.01.
S provozem trampolíny by měla souviset i celková bezpečnost, ke které napomáhá celá řada prvků. A jednou z nich jsou také ochranné sítě na trampolínu. Nejenom, že existují ty běžné, bránící vypadnutí, ale nutné jsou často i spodní ochranné sítě. Ty je třeba vybírat s ohledem na velikost trampolíny, tedy s ohledem na její průměr. Příkladem tak může být právě spodní ochranná síť na trampolínu o průměru 305cm. Právě ta totiž patří k velmi vyhledávaným.

Pod trampolínou musí být prázdný prostor


Důvodem, proč danou síť do oblasti trampolíny osadit, je samozřejmě to, aby se zamezilo riziko toho, že se pod ní někdo dostane. Spodní ochranné sítě na trampolínu o průměru 3,05m jsou tedy koncipovány tak, aby plně pokryly celý obvodový prostor. Skrz něj se tak pod odrazovou plochu nedostanou ani vaše děti, ani například domácí zvířata v podobě psů. A tak budete mít jistotu za všech okolností bezpečných radovánek.

Montáž sítě je jednoduchá


Velkou výhodou, kterou spodní ochranná síť na trampolínu přináší, není jenom bezpečí, ale také snadné použití. Její instalace je totiž otázkou několika málo minut, a poté už můžete mít stoprocentní jistotu, že i když bude na vaší zahradě a v okolí trampolíny velmi rušno, nikdo se pod ní zaručeně nedostane.