Různé rozměry spodních ochranných sítí naleznete jen v našem eshopu. Jako specializovaný obchod na prodej trampolín nabízíme široký výběr rozměrů spodních ochranných sítích na trampolíny a vy tak můžete bezpečnost vaší trampolíny posunout na další stupeň a dopřát svým dětem ještě větší pocit bezpečí.
S provozem trampolíny by měla souviset i celková bezpečnost, ke které napomáhá celá řada prvků. A jednou z nich jsou také ochranné sítě na trampolínu. Nejenom, že existují ty běžné, bránící vypadnutí, ale nutné jsou často i spodní ochranné sítě. Ty je třeba vybírat s ohledem na velikost trampolíny, tedy s ohledem na její průměr. Příkladem tak může být právě spodní ochranná síť na trampolínu o průměru 305cm. Právě ta totiž patří k velmi vyhledávaným.

Pod trampolínou musí být prázdný prostor

Důvodem, proč danou síť do oblasti trampolíny osadit, je samozřejmě to, aby se zamezilo riziko toho, že se pod ní někdo dostane. Spodní ochranné sítě na trampolínu o průměru 3,05m jsou tedy koncipovány tak, aby plně pokryly celý obvodový prostor. Skrz něj se tak pod odrazovou plochu nedostanou ani vaše děti, ani například domácí zvířata v podobě psů. A tak budete mít jistotu za všech okolností bezpečných radovánek.

Montáž sítě je jednoduchá

Velkou výhodou, kterou spodní ochranná síť na trampolínu přináší, není jenom bezpečí, ale také snadné použití. Její instalace je totiž otázkou několika málo minut, a poté už můžete mít stoprocentní jistotu, že i když bude na vaší zahradě a v okolí trampolíny velmi rušno, nikdo se pod ní zaručeně nedostane.