Nadzemní bazény za ty nejlepší ceny? V naší nabídce naleznete široký výběr nadzemních bazénů skvělých značek – Intex a Bestway, které nabízíme za nejlepší ceny na trhu. Díky rychlé montáži, kterou zvládnete sami bez odborné pomoci maximálně za pár desítek minut, a také díky jejich velmi snadné údržbě a demontáži na zimu patří naše nafukovací nadzemní bazény mezi nejoblíbenější typ bazénů.

Nadzemní bazény za ty nejlepší ceny? V naší nabídce naleznete široký výběr nadzemních bazénů skvělých značek – Intex a Bestway, které nabízíme za nejlepší ceny na trhu. Díky rychlé montáži, kterou zvládnete sami bez odborné pomoci maximálně za pár desítek minut, a také díky jejich velmi snadné údržbě a demontáži na zimu patří naše nafukovací nadzemní bazény mezi nejoblíbenější typ bazénů.

Celý text
Řadit podle
0 produktů
Pro zvolenou kombinaci fitrů nebyly nalezeny žádné položky.

Z hlediska cenové dostupnosti, ale i maximálně jednoduchého umístění nebo montáže jsou jedničkou na trhu nadzemní bazény Intex. Ty samozřejmě potěší i náročného zákazníka, a to s ohledem na svou kvalitu, kterou nabídnou právě tyto bazény, v naší nabídce hojně dostupné. Nadzemní varianta je dnes tou nejvyužívanější a v tomto ohledu je naše republika skutečnou velmocí. Navíc bazény nadzemní dnes existují v celé řadě variant, ze kterých si můžete vybrat i vy a nemusíte čekat, až až bude na podzim výprodej.

Proč nadzemní bazén zvolit?

Několik předností, jako je cena nebo kvalita jsme již zmínili. Dalším pozitivem, které s sebou bazén nadzemní nese je například ten, že není problémem zvolit i různé velikosti, nebo různá materiálové provedení. Jako jsou například laminátovéplastové nebo nafukovací bazény . To vše s možností, kdy se mohou zahradní bazény nadzemní umístit i na menší zahrady, kam perfektně padnou a poslouží nejenom vám, ale i vaším dětem. Během léta si bazén zamiluje celá vaše rodina.

Údržba vody je jednoduchá

Co by mělo být součástí samotného provozu, to je čištění vody. Perfektní volbou tak může být nafukovací bazén s kartušovou nebo pískovou filtrací, díky kterému získáte hotový set, kdy se dále není třeba o nic starat. A ačkoliv bazény venkovní mohou trpět tím, že do nich napadají nečistoty, stačí si pořídit zakrývací plachtu, a voda zůstane po celou sezonu dokonale čistá a dokonalá, bez nutnosti složitějších zásahů.

Jak správně vybrat nadzemní bazén?

Pokud zvažujete pořízení bazénu na zahradu a nechcete investovat velké peníze do výstavby klasického bazénu, rozhodně si pořiďte nadzemní bazén. Existuje mnoho různých variant těchto bazénů, takže si jistě vyberete ten pravý typ, který bude přesně vyhovovat vašim potřebám, požadavkům i rozpočtu. Pokud tápete s výběrem, zde naleznete několik tipů, které vám usnadní výběr toho správného nadzemního bazénu:
 

  • Zjistěte, kolik volného místa máte na zahradě, abyste věděli, jak velký bazén se vám na zahradu vejde. Počítejte s tím, že kolem bazénu budete potřebovat dostatek místa a hlavně, že potřebujete mít na pozemku dostatečně velký prostor s rovinou tak, aby mohl být bazén správně postaven.
  • Pokud pořizujete bazén pro děti, zvažte jejich věk a plavecké schopnosti. Pokud jsou ještě hodně malé, raději zakupte nadzemní bazén s výškou bazénové stěny, která je menší než 1 metr. Pokud však jsou vaše děti již zdatní plavci, rozhodně vybírejte spíš bazény, které jsou vyšší.
  • Rozmyslete se, zda chcete bazén přes zimu uschovat, nebo zda chcete nadzemní bazén, který lze přes zimu nechat stát na zahradě. Zazimovat na zahradě lze bazény s kovovou konstrukcí, uschovat je třeba samostavěcí bazény s nafukovacím lemem i bazény s kovovým rámem.

  •  

Jaké typy nadzemních bazénů existují?

Nadzemní bazény mají rozdílné typy konstrukce, podle kterých je lze rozdělit na nafukovací bazény, respektive samostavěcí bazény s nafukovacím lemem, bazény s konstrukcí a bazény s pevnou stěnou.

Bazény s nafukovacím lemem patří mezi nejoblíbenější nadzemní bazény, jelikož mají velmi jednoduchou montáž. Stačí jen nafouknout horní prstenec a bazén napustit vodou. Bazén se díky vodě poté sám postaví a vy tak nemusíte mít žádné starosti se stavbou a montáží rámu. Tyto bazény bývají zpravidla připraveny k napuštění během deseti až třiceti minut. Stejně rychlá je i jejich demontáž. Jednoduše stačí vypustit vodu, vyfouknout lem a bazén je možné složit a uklidit.

Nadzemní bazény s konstrukcí mají kromě bazénové folie také kovovou nerezovou konstrukci, díky které jsou tyto bazény velmi odolné a vhodné pro rodiny s dětmi, které mohou ve vodě vyvádět bez strachu z toho, že by nějak nadzemní bazén poškodily. Jejich stavba také není nijak náročná. Stačí postavit konstrukci, připevnit bazénovou folii a bazén napustit. Bazény s konstrukcí se navíc zpravidla nabízejí i ve větších rozměrech než nafukovací bazény a také lze pořídit nejen kruhové bazény ale také oválné a obdélníkové nadzemní bazény.

Bazény s pevnou stěnou buď mají kovovou konstrukci a strany bazénu zakryté plastovými lamelami, nebo mají pevnou kovovou stěnu. Takové bazény je možné částečně zapustit do země a nechat stát na zahradě po celý rok.

www.hawaj.cz/bazeny.html


Infographics
Infographics
Doprava zdarma
Doručení do 24 hodin
Garance nejnižší ceny
17 let jsme s vámi
Chráníme přírodu
Pomáháme potřebným
Nahoru