Segment takzvaných nafukovacích bazénů je v posledních letech stále oblíbenější. Ideální variantou jsou v tomto směru určitě nafukovací bazény Intex, které splní požadavky na kvalitu, životnost a další aspekty spojené s použitím. Navíc zaujmou i toho, kdo hledá skutečně dostatečně velký nafukovací bazén. Tomu totiž přijdou vhod nafukovací bazény Intex o průměru 549cm, což patří mezi aktuálně největší velikost, kterou dané bazény nabídnout.

Výhodou je jednoduché použití


Bazén Intex ale nezaujme výhradně svou velikostí, ale zaujme také snadností zprovoznění. Není totiž doslova potřeba žádná montáž, jelikož nafukovací bazény stačí v obvodu lemu nafouknout vzduchem a dále je už jenom napustit vodou. A tak sami dostanou daný tvar, jaký mají zahradní nadzemní bazény mít. A toho všeho lze dosáhnout často do hodiny od samotného začátku montáže. Jedinečná možnost, jak si svůj bazén užít ještě tentýž den.

Bazénové příslušenství je samozřejmostí


Ačkoliv je bazén odlišný od těch, které v tomto směru reprezentují běžné zahradní bazény, je samozřejmostí i bohatá nabídka příslušenství. I nafukovací bazén Intex o průměru 5,49m umožní napojit filtraci, umožní vložit schůdky, nebo umožní chránit vodu krycí plachtou. A tak patří mezi bazény, které zaručeně nezklamou.