Ne každý potřebuje ten největší bazén. Někomu samozřejmě stačí i menší varianty, jako nabídne právě nafukovací bazén Intex o průměru 305cm. Ač se může zdát malý, poskytne tento bazén dokonalou možnost radovánek třeba pro celou rodinu. Mimo to ale takto velké nafukovací bazény není problémem umístit i do menších zahrad, kde je třeba hledět právě na úsporu místa. A tak si vlastní zahradní nafukovací bazén může dopřát skutečně každý.

Jednoduché použití je samozřejmostí


Čím se však nafukovací bazén Intex může pyšnit, to je jeho konstrukce. Nevyžaduje totiž žádnou montáž, ani jakékoliv podpěry. V tomto směru totiž mají nafukovací bazény Intex s průměrem 3,05m unikátní lem, který stačí nafouknout vzduchem. Dále se už nafukovací bazén jenom napustí vodou, a ta ho vytvaruje přesně do požadované podoby.

Kvalita je samozřejmostí


Ačkoliv je konstrukce nafukovacích bazénů takto jednoduchá a ojedinělá, rozhodně to neznamená, že by byla jakkoliv nekvalitní. V tomto směru se bazény Intex pyšní vysokou kvalitou, špičkovými materiály a také perfektní životností, která je srovnatelná s ostatními modely, které existují. Ty však nejsou na zprovoznění tak jednoduché, jako je právě tento aktuálně oblíbený a vyhledávaný zahradní bazén.