Ne každý zahradní bazén musí být nutně kruhového tvaru. Dokonalým příkladem jsou právě zahradní bazény Tahiti, které pokud něčím zaujmou, tak je to jejich obdélníková konstrukce. Samozřejmostí je i to, že lze daný bazén pořídit v několika velikostních provedeních, s ohledem na vaše požadavky, nebo s ohledem na velikost vaší zahrady. Další výhodou, kterou zahradní bazén Tahiti nabídne, je jistě celkově povedené a pevné zpracování.

Rychlé napuštění i vypuštění

Čím ale daný zahradní bazén dokáže také nadchnout, to jsou i vlastnosti. Může být kompletně napuštěn za 60 minut, a díky instruktážnímu DVD je jeho sestavení skutečnou hračkou. Stejně tak i případné nutné vypuštění, pokud chcete zahradní bazén tímto stylem také zazimovat. Nutno ale říci, že to není vždy nutné, jelikož tento zahradní nadzemní bazén lze zazimovat také s vodou.

Dostatek kompatibilního příslušenství

Kromě svého tvaru ale nadzemní bazén Tahiti zaujme i množstvím příslušenství, které je k němu k dostání. Jako každý nadzemní bazén vyžaduje bazénovou filtraci. A tou může být písková filtrace, nebo i kartušová filtrace. Samozřejmostí je však třeba i krycí plachta odpovídajícího rozměru, nebo i nezbytné schůdky. To vše navíc bazén Tahiti může nabízet v cenově zvýhodněném setu.