Garance nej ceny
Umělý vánoční stromek 120 cm (bílý) - 200 větviček

Skladem Hawaj – můžete mít již 21.11. Objednáte do pondělí do 13 hod., doručíme 21.11.
-56% 449 Kč
199 Kč
Proč složitě shánět živý stromek, když existuje mnohem lépe dostupnější varianta? Na mysli máme umělý vánoční stromeček, který vám nabízíme v provedení, které doslova nerozeznáte od toho živého. Je tak ideální volbou do mnoha domácností, kde si chtějí ušetřit čas se sháněním živého, ale i čas s úklidem. Umělé vánoční stromečky totiž nepřinášejí riziko opadávajícího jehličí, nebo kapající smůly na naši podlahu.

Bohatý výběr velikostí


Že i umělé vánoční stromečky mohou vypadat jako ten živý, jsme již zmínili. Stejně tak samozřejmě oslní i tím, z jakých velikostí lze konkrétně vybírat. V tomto směru vám nabízíme umělé vánoční stromečky nejmenších velikostí, od několika desítek centimetrů, po ty největší varianty s délkou i přes jeden metr. Plně tak záleží jenom na vašich požadavcích a preferencích. Stejně tak lze zvolit varianty standardní zelené, ale i okouzlující bílé.

Každý rok bez starostí


Zmíněné přednosti ale nejsou ty jediné, které může umělý vánoční stromeček přinést. Jednou z dalších je i to, že můžete starosti s každoročním sháněním vánočního stromku hodit za hlavu. Umělé vánoční stromky po Vánocích uložíte, a následující svátky budou opět plně připraveny k použití a k ozdobení ve vašem obývacím pokoji.