Stavebnice Merkur M6 Stavebnice Merkur M6

3 399 Kč
Vyprodáno Hlídat dostupnost

Může se hodit

Stavebnice Merkur M6

 

Velká čtyřvrstvá klasická stavebnice. Tato stavebnice je velmi oblíbená pro bohatost jednotlivých součástek a možnosti stavby mnoha modelů. Tato sestava obsahuje většinu součástek jako Merkur M5 a ještě celou řadu dalších součástek jako jsou velká traktorová kola, ozubená převodová kola, dlouhé úhelníky, pásky atd. Součástí stavebnice je velká návodová knížka s návodem na stavbu různých modelů jako je traktor, velký jeřáb, kolesové rypadlo, nákladní automobil atd. Ze stavebnice je možné sestavit převody a velké stroje. Mladý konstruktér má dostatek součástek na sestavení modelů dle své fantazie.

  • Počet dílků: 940
  • Počet modelů v návodu: 100
  • Počet vrstev: 4

 

O značce Merkur

Snad každý, když uslyší slovo Merkur, si vzpomene na planetu naší sluneční soustavy, ale většina snad i na nejznámější českou hračku stejného názvu. Merkur je názvem vláčků a kovové stavebnice, která vznikla počátkem minulého století v Polici nad Metují.

Merkurtoys je ryze česká firma, která kromě známé a v celém světě žádané kovové stavebnice produkuje i plechové vláčky v královské velikosti "0". V posledních letech se firma zaměřuje také na učební pomůcky, robotiku a mechatroniku. Pro školy nejen v České republice tak nabízí desítky edukativních pomůcek, které děti naučí manuální zručnosti a technickému myšlení. 

Parametry produktu: Stavebnice Merkur M6

Název parametru Hodnota
Záruka: 24 měsíců
Hmotnost: 4 kg
Výrobce: Merkur
Počet vrstev: 4
Počet modelů v návodu: 100
Počet dílků: 940
Stavebnice Merkur M6 Stavebnice Merkur M6
Stavebnice Merkur M6 Stavebnice Merkur M6
Stavebnice Merkur M6 Stavebnice Merkur M6
Stavebnice Merkur M6
Nahoru