Mnoho lidí si rádo vychutná vlastní vypěstovanou zeleninu. Není však tajemstvím, že některé druhy rostlin potřebují svou vlastní mikroflóru, kterou vytvoří pouze skleník. Skleník je zdrojem vlhkého a teplého ovzduší, které má blahodárný vliv na růst těchto rostlin. Na vaší zahradě tak během krátké chvíle vytvoříte místo, kde je možné vypěstovat ty nejchutnější plody. Zahradní skleník je volbou pro milovníky domácí zeleniny, ale také pro profesionální zahrádkáře.

Pro zvolenou kombinaci fitrů nebyly nalezeny žádné položky.

Ať už máte zahradu u svého rodinného domu, nebo ji máte v rámci zahrádkářských kolonií, jistě se staráte nejenom o kvalitu vašeho trávníku a další zeleně, ale i o pěstování různých plodin. Pokud si věříte i na ty, které vyžadují o něco větší teplo a vyšší vlhkost, neváhejte a pořiďte si kvalitní skleníky od nás. Díky tomu vytvoříte těmto plodinám dokonalé prostředí, díky kterému budete mít doslova jistotu toho, že se jim bude extrémně dobře dařit.
 

Prvotřídní kvalita je samozřejmostí

Ať už si vyberete jakýkoliv skleník z naší nabídky, můžete si být jisti tím, že vám bude plně vyhotovovat co do své kvality. A to jak samotného použitého skla, tak do kvality celkového provedení. Jistotu také máte ve všestrannosti použití daného skleníku, s možnostmi různých výklopných částí, které lze použít i jako nezbytné větrací otvory. Díky tomu budou vaše plodiny vždy růst v tom správném klimatu.
 

Vybírejte z mnoha velikostí skleníků

Náš sortiment je správnou volbou jak ve chvíli, kdy hledáte menší možnosti určené pro začínající zahrádkáře, tak nabídne i varianty určené pro rozsáhlé zahrady. Je tedy jenom na vás, jakým konkrétním směrem půjdete. Jedno je ale jisté – naše skleníky můžete objednat ve velké škále velikostních variant a to pohodlně, z vašeho domova.
 

Polykarbonát namísto klasického skla

Zahradní skleníky v naší nabídce jsou řešené v moderním stylu. Jejich výplň zajišťuje dutinkový polykarbonát o tloušťce 4 mm. Z jedné strany je polykarbonát potažen UV filtrem, což zabraňuje jeho žloutnutí a křehnutí. Zahradní skleníky s polykarbonátovými pláty mají oproti klasickým skleníkům mnohonásobně vyšší zádržnost tepla. Při zatažené obloze je rychlost zahřátí několikrát vyšší.
 

Pevná konstrukce skleníků

Konstrukce skleníků zajišťuje správnou funkčnost a maximální termoizolační vlastnosti. Konstrukce zahradního skleníku je z kvalitních pozinkovaných profilů, které zajišťují oporu polykarbonátovým plátům. Nové skleníky z naší nabídky můžete postavit na jakoukoliv rovnou plochu bez nutnosti konstrukce. Dvě příčné vzpěry výrazně zvyšují stabilitu a pevnost skleníku v případě silných větrů.

Skleníky mají dostatečně velké otevírací dveře pro vstup do skleníku. K odvětrávání skleníku je určeno střešní okno. Při otevřeném střešním okně dochází k výměně vzduchu uvnitř a vně skleníku. Vhodným pomocníkem pro výměnu vzduchu je automatický otvírač střešního okna, který podle teploty upravuje otevření střešního okna.
 

Montáž zahradního skleníku je pro každého

Zahradní skleníky z pozinkovaných profilů s polykarbonátovými díly jsou nejrychlejší variantou, jak na vaši zahradě mít vedle bazénu také kvalitní skleník. Nízká hmotnost skleníku zaručuje lehkou manipulaci a snadnou instalaci. Skleníky jsou montovány pomocí metrických šroubů a předvrtaných děr. Pro lepší termoizolační vlastnosti doporučujeme silikonem ošetřit přechod mezi polykarbonátem skleníkovou konstrukcí. Dle návodu lze tento skleník smontovat během několika hodin. Kolíky je možné ukotvit celou konstrukci do země a předejít tím nečekané manipulaci silného větru.


Nahoru