Akce Doprava zdarma
Skleník G21 GZ 48 - 251 x 191 cm, pozinkovaný se základnou
  užitná plocha 4,8 m2  polykarbonátové desky 4 mm s UV filtrem  rozměry 251 x 191 cm  konstrukce s pozinkovaných profilů  včetně základny  výklopné ventilační okno

Skladem Hawaj – můžete mít již 28.11. Objednáte do pondělí do 13 hod., doručíme 28.11.
-22% 8999 Kč
6 999 Kč
Akce Doprava zdarma
Skleník G21 GZ 59 - 251 x 311 cm, pozinkovaný, se základnou
  užitná plocha 7,8 m2  polykarbonátové desky 4 mm s UV filtrem  rozměry 251 x 311 cm  konstrukce s pozinkovaných profilů  včetně základny  výklopné ventilační okno

-10% 9999 Kč
8 999 Kč
Automatický otvírač G21 ke skleníku
  automatický otvírač pro střešní okno skleníku

1 499 Kč
Ať už máte zahradu u svého rodinného domu, nebo ji máte v rámci zahrádkářských kolonií, jistě se staráte nejenom o kvalitu vašeho trávníku a další zeleně, ale i o pěstování různých plodin. Pokud si věříte i na ty, které vyžadují o něco větší teplo a vyšší vlhkost, neváhejte a pořiďte si kvalitní skleníky od nás. Díky tomu vytvoříte těmto plodinám dokonalé prostředí, díky kterému budete mít doslova jistotu toho, že se jim bude extrémně dobře dařit.

Prvotřídní kvalita je samozřejmostíAť už si vyberete jakýkoliv skleník z naší nabídky, můžete si být jisti tím, že vám bude plně vyhotovovat co do své kvality. A to jak samotného použitého skla, tak do kvality celkového provedení. Jistotu také máte ve všestrannosti použití daného skleníku, s možnostmi různých výklopných částí, které lze použít i jako nezbytné větrací otvory. Díky tomu budou vaše plodiny vždy růst v tom správném klimatu.

Vybírejte z mnoha velikostí skleníkůNáš sortiment je správnou volbou jak ve chvíli, kdy hledáte menší možnosti určené pro začínající zahrádkáře, tak nabídne i varianty určené pro rozsáhlé zahrady. Je tedy jenom na vás, jakým konkrétním směrem půjdete. Jedno je ale jisté – naše skleníky můžete objednat ve velké škále velikostních variant a to pohodlně, z vašeho domova.