x

🎄Předvánoční MEGA VÝPRODEJ🎄

🎄Předvánoční MEGA VÝPRODEJ🎄

Jungle Speed Jungle Speed

Akce
Dříve 399 Kč Ušetříte 28 %
286 Kč
Vyprodáno Hlídat dostupnost

Může se hodit

Jungle Speed

 

Myslíte si, že máte dobrý postřeh? Rychlé reflexy? Umíte dlouho udržet maximální pozornost? Dobře reagujete při změně situace? Pokud ano, tak je Jungle Speed právě pro vás!

Na začátku hry se hráči spravedlivě podělí o balíček karet. Poté střídavě otáčí vždy jednu horní kartu a pokládají ji před sebe. Pokud dva nebo více hráčů otočí stejnou kartu, snaží se co nejrychleji uchopit totem, který je ve středu stolu. Kdo vyhraje, předá všechny své otočené karty soupeři. Kdo však uchopí totem omylem, ten si za trest vezme všechny otočené karty od všech soupeřů. Vítězem hry se pak stane ten hráč, který se první zbaví všech svých karet.

Na první pohled to vypadá jednoduše, ale hlavní vtip je v rozdílnosti, resp. podobnosti obrázků na kartách. Na nich jsou zobrazeny různě složité symboly v několika barvách, které se občas liší jedním malým detailem.

Aby toho nebylo málo, občas se na stole objeví nějaká speciální karta, která nějakým způsobem mění pravidla hry. Např. se místo stejného symbolu hraje na stejnou barvu. Jiná karta naopak nutí všechny hráče, aby co nejrychleji popadli totem. Pokud se podobných karet sejde více, vytváří to slušný zmatek, ve kterém se orientují jen ti nejbystřejší hráči.

Se svou krátkou hrací dobou, jednoduchými pravidly a vysokou zábavností patří Jungle Speed mezi hry vhodné do každé společnosti a pro každou příležitost.

  • Hra obsahuje česká a slovenská pravidla
  • Doporučený věk od: 7 let
  • Doba hraní: 15 minut
  • Počet hráčů: 2 - 8

 

Herní součásti
  • 1 pravidla hry
  • 1 totem
  • 1 pytlík na karty
  • 80 obrázkových karet

Parametry produktu: Jungle Speed

Název parametru Hodnota
Záruka: 24 měsíců
Hmotnost: 0.3 Kg
Výrobce: Asmodee
Jungle Speed Jungle Speed
Jungle Speed Jungle Speed
Jungle Speed
Infographics
Infographics
Doprava zdarma
Doručení do 24 hodin
Garance nejnižší ceny
15 let jsme s vámi
Chráníme přírodu
Pomáháme potřebným
Nahoru