Pokud máte rádi vůni a především chuť kouřem ovátého masa nebo zeleniny, pak v naší nabídce rozhodněte zaostřete na zahradní grily Campingaz na dřevěné uhlí. Velmi kvalitní a spolehlivé zahradní grily Campingaz z vás udělají šéfkuchaře a vy tak nadchnete nejen své hosty.
Pro zvolenou kombinaci fitrů nebyly nalezeny žádné položky.
Jedny z nejvyužívanějších grilů na našich zahradách. Přesně to jsou grily na dřevěné uhlí, které dnes využívá většina z nás. A to hlavně díky velmi nízké ceně, kterou mohou nabídnout. Jejich základním palivem je poté dřevěné uhlí, na kterém vybrané pokrmy připravujeme. Výhoda tohoto procesu je to, že daný zahradní gril a právě ono uhlí, brikety nebo dřevo dodají pokrmům vynikající nádech ohně a kouře, což gastronomický zážitek skvěle znásobí.

Vyberte si velikost dle svých potřeb


Ačkoliv gril na dřevěné uhlí není jedinou variantou na trhu, přesto má u mnohých stále velkou oblibu. Ukázkou mohou být špičkové grily Campingaz na dřevěné uhlí, které splní očekávání jak kuchařů amatérských, tak i profesionálů. A jelikož jsou dodávány v mnoha provedeních a velikostech, plně uspokojí požadavky i v tomto ohledu. Ty nejmenší grily na dřevěné uhlí jsou ideální na rodinné grilování, ty největší třeba do restaurací.

Skvělé vlastnosti a dlouhá životnost

Čím samozřejmě nadchne zmíněný gril Campingaz na dřevěné uhlí, to je jeho kvalita. Ta odráží požadavky na praktičnost, velkou grilovací plochu, ale i celkovou životnost. Na tu mají vliv hlavně špičkové materiály, a tak není divu, že grily Campingaz jsou obecně považovány za to nejlepší, co lze na trhu zakoupit. Udělejte si svou párty ještě lepší se zahradními grily z naší nabídky.

Nahoru