Během delších cest v autě, karavanu nebo kamionu, na cestách na pláž nebo na pláži samotné, je vhodné mít nápoje a jídlo v chladu. Tím nejlepším řešením je chladící box nebo chladící taška. V naší nabídce můžete vybírat z několika variant a velikostí. Největší výhodou chladících boxů a tašek je jejich nízká váha, dlouhá výdrž a skvělá cena. Vyberte si z naší nabídky chladící box nebo chladící tašku a užijte si léto plnými doušky.

Adaptér s usměrňovačem pro elektrické chladící boxy
Akce

Campingaz adaptér s usměrňovačem 230V/12V Adaptér s usměrňovačem 230V/12V

Doplněk pro všechny elektrické chladící boxy. Usměrňuje napětí 230V/5V s výstupním napětím 13Vdc x 5A = 65W.
Skladem – můžete mít 30.10.
Objednáte do čtvrtka do 14 hod., doručíme 30.10.
649 Kč -20 %
519 Kč
Pro registrované: 499 Kč
Zvýhodněná cena pro zákazníky s registrací. Zaregistrovat

Chladící boxy jsou ideálním řešením pro delší výlety s rodinou a přáteli. Na rozdíl od chladících tašek vydrží déle plnit svou funkci. Kvalitní chladící boxy udrží potraviny v chladu déle než 24 hodin. Tuhý plášť a kvalitní PU izolace, jsou základem kvalitních chladících boxů stejně jako antimikrobiální vložka, která bude udržovat obsah čerstvý a bude ho chránit před případnými plísněmi a zápachem. Vhodným doplňkem těchto chladících boxů jsou chladící vložky. Tyto vložky vkládáme do chladícího boxu zmrzlé a veškerý chlad, který box nabízí je uvolňován z těchto chladících vložek. Tyto vložky lze vícekrát zamrazovat a používat opakovaně.

Termoelektrický chladící box

Tyto boxy lze připojit do autozapalovače 12V, případně i do běžné zásuvky 230V napřímo nebo přes transformátor. Integrovaný chladící systém nabízejí termoelektrické boxy mnohem lepší výkon a delší chlazení na vaší dovolené. Tyto boxy tak využijete jako autochladničku. Termoelektrické chladící boxy se vyrábějí v malých rozměrech s nízkou vahou, tudíž jsou vhodné pro dlouhé cesty ve Vašem voze.

Chladící taška

Chladící tašky s atraktivním designem jsou na rozdíl od chladících boxů snadno sbalitelné a pohodlné pro nošení. Chladící tašku můžete jednoduše nosit přes rameno nebo v ruce. Díky izolaci z polyethylenu nehrozí, že vám v chladící tašce prosáknou tekutiny nebo, že se bude v tašce tvořit plíseň. Všechny chladící tašky jsou vhodné pro rodinné pikniky v přírodě i na pláži.

Chladící vložka

Vlastnosti chladících tašek zlepšíte, jestliže do nich vložíte chladící vložky, zvláště pak při vyšších venkovních teplotách. I bez termoelektrických od chladících boxů udrží vaše potraviny čerstvé. Chladící vložky jsou často používány pro uchování léků. Jsou samozřejmě netoxické, opakovaně použitelné a omyvatelné v myčce.

Výběr chladícího boxu

První důležitou věcí při výběru chladícího boxu je jeho využití. Chladící boxy jsou rozděleny na chladící boxy s izolační PU pěnou a termoelektrické chladící boxy, které je nutné připojit ke zdroji elektrické energie. Chladící boxy jsou závislé na okolním prostředí. Většina chladících boxů dokáže snížit teplotu o určitou hladinu vůči vnější teplotě. V případě chladících boxů je tato teplota cca 15°C , v případě termoelektrického chladícího boxu se jedná i až o 30°C.

Tichý chod termoelektrických boxů

Výrobci termoelektrických boxů se snaží své výrobky zdokonalit a pamatují, že jejich výrobky musí obstát v dlouhých cestách, malých prostorech a především ve světě rodin s dětmi. Termoelektrické boxy jsou konstruovány dle potřeb a přání uživatelů a jejich chod je velmi jednoduchý, spolehlivý a především tichý. Výrobky z kategorie termoelektrických boxů jsou velmi tiché a jejich hlučnost dosahuje maximálně 40db. Tyto termoelektrické chladící boxy jsou tedy vhodné i na cesty v autě, kdy je nutné cestovat v noci. Vaše posádka bude mít klidný a nerušený spánek.

Hygienická čistota

Veškeré části chladících boxů z naší nabídky jsou plně omyvatelné a dezinfikovatelné. Chladící boxy mají antimikrobiální ochranu, která odolává zápachům a plísni. Vhodnou ochranou proti plísni a zápachům je doporučeno tento chladící box po každém použití důkladně vyčistit.

Šetrnost vůči životnímu prostředí

Termoelektrické chladící boxy mají eco mód, ve kterém je energetická třída A++. Tato třída zaručuje šetrnost, nízkou spotřebu elektrické energie a stále velmi efektivní výkon těchto chladících boxů.


Nahoru