Nejenom dospělí jedinci potřebují spacák. Jsou to i ti nejmenší, kteří při pobytu v přírodě, nebo při přespání u kamaráda potřebují komfort. A ten dodají spací pytle pro děti. Jedinečné řešení, díky kterému zcela nahradíte jakékoliv peřiny a jiné přikrývky. Hodí se jak při rodinné dovolené pod stanem, tak lze dětský spací pytel využít třeba v souvislosti s letními tábory, nebo jinými pobyty dítěte v přírodě.

Jak spací pytle pro děti vybrat?

Primárně je nutné zaměřit se na jejich velikost. Ta by měla odpovídat aktuální výšce dítěte. Jedině tak se v něm bude cítit skutečně pohodlně. Dále však spací pytle pro děti vybíráme i podle jejich skladnosti. Tedy velikosti, jakou mají ve složeném stavu. Zde by měl být dětský spací pytel také lehký. To se celkově pozitivně podepisuje především na jednoduchosti transportu.

Dětský spací pytel je dostupný v několika typech

U nás si můžete vybrat přesně takový dětský spací pytel, jaký potřebujete. Můžete vsadit na klasické provedení, stejně jako máme spací pytle pro děti v provedení dekovém, které nabídne více pohodlí a prostoru. Do náročných podmínek se skvěle hodí i spacáky péřové, které už dávno nemusí být spojovány nutně jenom s dospělými jedinci. Právě naopak. Využijí je i ti nejmenší.