Užijte si léto na MAX. Nadzemní bazény pouze nyní za TOP ceny.

Nadzemní bazény pouze nyní za TOP ceny.

Součástí stanování by měl být pohodlný spánek v teple. Přesně tento pocit nabízí spací pytle z naší nabídky, kde naleznete široký výběr spacáků Husky a Coleman vhodných pro každou příležitost. Všechny námi nabízené spací pytle jsou vyrobeny z nejkvalitnějších materiálů, které oceníte především v chladných nocích. Kvalitní spacák je zárukou, že si spánek ve stanu užijete v teple a pohodlí.

Součástí stanování by měl být pohodlný spánek v teple. Přesně tento pocit nabízí spací pytle z naší nabídky, kde naleznete široký výběr spacáků Husky a Coleman vhodných pro každou příležitost. Všechny námi nabízené spací pytle jsou vyrobeny z nejkvalitnějších materiálů, které oceníte především v chladných nocích. Kvalitní spacák je zárukou, že si spánek ve stanu užijete v teple a pohodlí.

Celý text
Řadit podle
0 produktů
Pro zvolenou kombinaci fitrů nebyly nalezeny žádné položky.

Vyspat se pod širým nebem, ve stanu, nebo třeba u našich přátel nemusí být vždy spojeno s nepohodlím a hlavně zimou. Ať už jedete kdykoliv a kamkoliv, vždy zaručeně oceníte špičkové spacáky, které vám nabízíme ve skutečně širokém sortimentu. Můžete tak vsadit na varianty na běžné, nenáročné použití, ale stejně tak lze zvolit i varianty, třeba od známé značky Coleman, které vás ochrání i ve chvíli, kdy okolní teplota klesá pod nulu.

Špičkové materiály jsou samozřejmostí

Důvodem, proč jsou spací pytle, které prodáváme tak vyhledávané je i to, že jsou vyrobeny z prvotřídních moderních materiálů. Ty vás dokážou perfektně zahřát, ale přitom jsou maximálně lehké. To oceníte nejenom v rámci hmotnosti každého spacího pytle, ale také v rámci jeho skladnosti. Není problém si ho vzít i na delší čundr, aniž by zabíral jakékoliv velké místo.

Široký výběr velikostí spacáků

Svůj spacák samozřejmě nevybírejte jenom podle jeho konkrétních vlastností, ale samozřejmě hleďte také na jeho velikost. V nabídce máme spacáky jak pro ty největší dospělé jedince, tak můžete nakoupit také spacáky pro děti. Navíc můžete být potěšeni také širokými možnostmi barevných variant, které u některých zákazníků také hrají roli, a to jak kvůli designu, tak i samotné praktičnosti.

Jak spací pytle fungují?

Principem spacího pytle je zádržnost tepla uvnitř. Spací pytle jsou vyrobeny z různých materiálů, které mají důležitou vlastnost, zadržet co nejvíce tepla, které vyprodukuje lidské tělo. Pokud do spacího pytle vneseme dostatečné teplo, teplo uvnitř spacího pytle zůstane a spánek bude pohodlný a plný tepla. Doporučení každého výrobce spacího pytle je spát ve spacím pytli v co nejméně vrstvách oblečení tak, aby uvolňování lidského tepla bylo co nejsnažší. Při extrémně nízkých teplotách je vhodné použít zatahovací šňůru pro lepší utěsnění spacího pytle kolem osoby uvnitř.

Dutá vlákna – zaručená kvalita

Postupem technologií vystřídali péřové spací pytle ty, které obsahují dutá vlákna. Nevýhodou péřového spacáku byla jeho náchylnost na vlhko, vysoká váha a velké rozměry po sbalení. Oproti tomuto faktu jsou dutá vlákna lehká, nejsou náchylná na vlhko a rozměry spacího pytle po sbalení jsou extrémně rozdílné oproti spacím pytlům s peřím.
Jednoduše řečeno, dutá vlákna jsou mezi sebou oddělena molekulami vzduchu. Tyto vlákna se snaží udržet co nejvíce molekul vzduchu a tímto principem izolovat teplo. V případě použití více kanálkových dutých vláken je princip stejný, pouze tyto kanálky zadržují více molekul vzduchu a zádržnost tepla roste.

Struktura spacího pytle

Spací pytle jsou konstruovány pro spánek ve stanu, pod širým nebem nebo kdekoli jinde. Spací pytle mají zapínání na pravé či levé straně, některé na obou pro spojení více spacích pytlů dohromady. Zateplovací límec zabraňuje úniku tepla kolem hlavy ze spacího pytle. Lze tento límec utáhnout pomocí šňůrky. V kapuci spacího pytle je kapsa pro polštář. Spací pytle disponují kapsou pro uložení karimatky a rozepínacími stranami pro zvětšení spacího prostoru.


Infographics
Infographics
Doprava zdarma
Doručení do 24 hodin
Garance nejnižší ceny
17 let jsme s vámi
Chráníme přírodu
Pomáháme potřebným
Nahoru