Toto zboží si právě prohlíží 2 lidé

Bazén Bestway Power Steel Comfort Jet 6,10 x 3,66 x 1,22 m | s filtrací a příslušenstvím Bestway Power Steel 6,10 x 3,66 x 1,22 m

29 999 Kč
Vyprodáno Hlídat dostupnost

Může se hodit

Bazén Bestway Power Steel 6,10 x 3,66 x 1,22 m s kartušovou filtrací a příslušenstvím

 

Nadzemní oválný bazén Power Steel Jet Series je dokonalým bazénem pro zábavu a relaxaci! Oválné provedení a tvar zajišťují kompaktnější provedení. K instalaci proto potřebujete méně místa a k naplnění stačí méně vody. Potisk s kamenným vzorem na vnější straně pláště a realistický potisk se vzorem modrých dlaždic na dně bazénu. Bazén je vybaven systémem Seal & Lock System™, který zajišťuje bezpečné a pevné připojení prámu. Mimořádně pevné stěny tohoto bazénu jsou konstruovány z materiálu Tritech™, což je trojvrstvý vyztužený materiál s polyesterovou mřížkou uloženou mezi dvěma vrstvami vysoce odolného PVC.

Celková tloušťka stěny je 0,40 až 0,80 mm (16-32 ga) v závislosti na velikosti bazénu. Nabízí mimořádnou pevnost a odolnost. Trojvrstvý kruh znamená další podporu stěny. Vestavěný regulační ventil usnadňuje vypuštění po připojení ventilu na zahradní hadici (s dodaným adaptérem). LED osvětlení Magneto nabízí relaxační a mimořádný vizuální zážitek. Osvětlení kombinuje až 7 barev a je možné je umístit kamkoli na boční stěny bazénu. Bazén má dvě vestavěné rozprašovací trysky Comfort Jet, které vytvářejí koncentrované proudy vody pro uklidňující masáž. 

  • Bazén je připraven k napuštění do 40 minut
  • Balení včetně kartušové filtrace, bazénových schůdků, LED osvětlení a trysky Comfort Jet™
  • Kvalitní kartušová filtrace Bestway - 9.463 l/h výtlak
  • Realistický mozaikový potisk na vnitřní straně pláště (na stěnách a na dně bazénu)
  • Pevná nerezová kovová konstrukce
  • Objem bazénu 20.241 l vody při 90% napuštění
  • Vestavěný regulační ventil usnadňuje vypuštění po připojení ventilu na zahradní hadici (s dodaným adaptérem)
  • Konektory pro průchod vody a rychlé zapojení
  • LED světlo součástí balení - 7 barev
  • Masážní trysky Comfort Jet

 

Bazény Bestway Power Steel

Bazény Power Steel mají zesílenou nosnou kovovou konstrukci, která zvyšuje pevnost a odolnost bazénu. Díky pružné konstrukci jsou tyto bazény vhodné pro rodiny s dětmi.

Extra silná folie bazénů Power Steel má super pevné stěny, které jsou vyrobeny ze tří samostatných vrstev materiálu pro velké zatížení a trvanlivost: dvě vnější vrstvy z obzvlášť silného PVC jsou laminované k vnitřní vrstvě z polyesteru pro extra zesílení. Materiál se nepoškodí benzínem, olejem ani slanou vodou. Je vysoce odolný proti otěru, nárazu a slunečnímu svitu.

 

V tomto balení obdržíte BAZÉNOVOU FÓLII + BAZÉNOVOU KONSTRUKCI + KARTUŠOVOU FILTRACI + BAZÉNOVÉ SCHŮDKY + LED SVĚTLO + TRYSKY COMFORT JET

Kartušová filtrace je dodávána s příslušenstvím jako jsou hadice a průchodky. Součástí balení není písek do pískové filtrace.

Součástí balení je kompletní příslušenství pro bazén: krycí plachta, kartušová filtrace, bezpečnostní bazénové schůdky, LED světlo a trysky.

Parametry produktu: Bazén Bestway Power Steel Comfort Jet 6,10 x 3,66 x 1,22 m | s filtrací a příslušenstvím

Název parametru Hodnota
Záruka: 24 měsíců
Hmotnost: 100 Kg
Výrobce: Bestway
Typ filtrace: kartušová
Objem vody při 90% napuštění: 20.241 l
Výkon filtrace: 9.463 l/h
Bazén Bestway Power Steel 6,10 x 3,66 x 1,22 m s filtrací a příslušenstvím Seznam Bazén Bestway Power Steel 6,10 x 3,66 x 1,22 m s filtrací a příslušenstvím Seznam
Bazén Bestway Power Steel 6,10 x 3,66 x 1,22 m s filtrací a příslušenstvím Seznam Bazén Bestway Power Steel 6,10 x 3,66 x 1,22 m s filtrací a příslušenstvím Seznam
Bazén Bestway Power Steel 6,10 x 3,66 x 1,22 m s filtrací a příslušenstvím Seznam
Infographics
Infographics
Doprava zdarma
Doručení do 24 hodin
Garance nejnižší ceny
17 let jsme s vámi
Chráníme přírodu
Pomáháme potřebným
Nahoru