Mít na zahradě vlastní bazén není nic složitého. Pokud existuje varianta, která je do celkového použití skutečně ta nejjednodušší, jsou to nafukovací bazény. Ty mají svou přednost hlavně z hlediska montáže, která nevyžaduje žádné nářadí. Nafukovací bazén má totiž unikátní lem, který se napustí vzduchem, a poté už se vše vytvaruje vodou, kterou se bazén napustí.

Vsaďte na oblíbenou variantu

Samozřejmě varianty takového bazénu mohou být různé. Mezi ty nejoblíbenější ale zaručeně patří nafukovací bazény Intex s průměrem 457cm. Ty díky své velikosti nabídnou skvělou možnost koupání pro celou rodinu. Díky své jednoduchosti lze navíc takové bazény Intex i umístit téměř kamkoliv do prostoru vaší zahrady, kde nezaberou skutečně více, než 4,57 metru.

Ideální volba pro každého

Právě díky své jednoduchosti z hlediska zprovoznění, ale třeba i vypuštění a úklidu, je nafukovací bazén Intex s průměrem 4,57m tak oblíbený a vyhledávaný. Čím ale také dokáže zaujmout, to je jeho kvalita, která se dá z hlediska odolnosti a životnosti plně srovnávat s ostatními modely, které zahradní nadzemní bazény nabídnou. Nafukovací bazény zkrátka celou konstrukci a jednoduchost použití dokázaly posunout o další stupeň dále, a to kupředu.