x
18 produktů
Vlastní bazén je dnes samozřejmostí pro mnoho rodin. A ty samozřejmě nejčastěji sázejí na velmi oblíbené zahradní bazény, které pokud něčím potěší, tak rozhodně cenou, kvalitou, ale i životností a odolností. Samozřejmostí každého bazénu by měla být i kvalitní filtrace. Kromě toho, že existuje písková filtrace je známá též kartušová filtrace, která se také dokáže o čistotu vody v bazénu postarat.

Vyberte si z výhodných setů

Dnes samozřejmě není nutné kupovat zahradní bazén a danou filtraci zvlášť, jelikož obojí lze koupit v jednom setu. A tak jsou zahradní bazény s kartušovou filtrací vyhledávaným sortimentem i v našem eshopu. Vybrat si tak samozřejmě můžete z mnoha typů, a díky danému setu můžete také ušetřit, a to nejenom starosti s výběrem a časem, ale samozřejmě můžete ušetřit i nemalé peníze. Ideální volba, jak si zahradní bazén s kartušovou filtrací pořídit.

Kruhové, ale i obdélníkové

Díky rozsáhlosti naší nabídky vám můžeme prodat nadzemní bazény nejenom o tradičním kruhovém průměru, ale samozřejmě i nadzemní zahradní bazén o obdélníkovém tvaru. Plně tak záleží na vašich konkrétních preferencích, nebo i místě na vaší samotné zahradě, kam chcete bazén umístit. A tam vám poté dokonale poslouží k vodním radovánkám.

Nahoru