Chceme-li se koupat v našem bazénu, je samozřejmě nezbytné, aby bylo příjemné počasí a aby i voda byla příznivé teploty. Ne vždy ale musíme čekat, až se sama ohřeje. Tomu pomůžeme tak, že k bazénu připojíme solární ohřev bazénu. Ten lze dnes koupit v celé řadě variant, což dokazuje naše aktuální nabídka. A ta nabídne nejenom různé varianty z hlediska technologie a umístění, ale také různé varianty z hlediska toho, jak velký bazén máme a kolik vody tedy potřebujeme ohřívat.

Ohřev vody zcela zdarma

Tím prvním pozitivem je zcela určitě fakt, že vodu ohříváme zcela zdarma. Díky tomu nás nečekají žádné dodatečné náklady, a přesto bude ohřev bazénů fungovat naprosto spolehlivě. Tou energií, která totiž zapříčiní ohřev vody, je energie sluneční. Čím tedy budou sluneční paprsky intenzivnější a teplejší, tím rychleji bude voda v bazénu připravená k našemu koupání. Ideální volba i pro začínající jarní, ale i pozdní podzimní dny.

Ke standardní filtraci

Lámat si hlavu ale nemusíme ani s tím, kam vlastně solární ohřev bazénu připojíme. Všechny možnosti, které vám nabízíme, umožní standardní napojení na čerpadlo vaší filtrace. Voda se tedy bude nejenom čistit, ale zároveň bude probíhat i potřebný ohřev bazénů, a to v systému, který si pochvalují tisíce lidí.