Trampolína na zahradě je skvělou možností, jak si užít dokonalé zábavy. Samozřejmě stejně jako řada dalších prvků, i trampolíny vyžadují nezbytnou údržbu, ale také ochranu. V tomto směru jsou tím nejlepším řešením především krycí plachty na trampolínu, umisťované hlavně na nejvíce rizikovou, a to odrazovou část. A jelikož většina trampolín na trhu je kruhových, i krycí plachta na trampolínu by měla mít tento tvar, aby dokonale sedla.

Důležité je zvolit tu správnou velikost


Pokud máte tu největší trampolínu na trhu, nemusíte složitě hledat, jelikož pro vás jsou určené krycí plachty na trampolíny o průměru 460cm. Ty jsou samozřejmě kruhového tvaru a dokonale tak zakryjí onu odrazovou, tedy skákací část. Díky tomu samozřejmě můžete i výrazně prodloužit životnost dané trampolíny, a udržet onen materiál v požadované kvalitě. Samozřejmostí je to, že krycí plachta na trampolínu o průměru 460cm se hodí na všechny varianty tohoto rozměru, který prodáváme.

Před počasím, ale i nečistotou


A jaké jsou ty hlavní důvody, proč by měla být plachta na trampolínu zvolena? V první řadě je to ochrana, která zamezí pádu různých nečistot z ovzduší. Dále ale plachta dokáže chránit před UV zářením, ale to hlavní je samozřejmě to, že dokáže ochránit před rozmary počasí, jako je třeba déšť, kroupy, ale i silný vítr.