Většina dětí se snaží odkoukat co nejvíce činností od svých rodičů. Jednou z nich je i družení a konverzace s přáteli. Právě pro tyto činnosti jsou v naší nabídce dětské pivní sety, které jsou určeny primárně dětem, ale samozřejmě i u dospělích si najdou své uplatnění. Jedná se především o rozměrově měnší pivní sety. Naše nabídka je pestrá a vybírat tak můžete z několika variant a různých druhů těchto pivních setů.
Akce

Noha lavicová sklápěcí pro pivní set

  1 kus v balení  Rozměry 42,5 x 23,5 cm  Materiál: lakovaný kov  Zelená barva

Skladem Hawaj – můžete mít již 22.10. Objednáte zítra do 13 hod., doručíme 22.10.
-31% 260 Kč
179 Kč
Nejenom dospělí potřebují na různých akcích dostatek míst k sezení, ale samozřejmě i stůl k odkládání jídla a nápojů. Podobně pohodlně se chtějí cítit samozřejmě i děti. Pro ty menší, které ještě nedosáhnou k dospělým stolům, je k dispozici dětský pivní set, který můžete nakoupit právě u nás. Je tak skvělou menší alternativou k tomu běžnému pivnímu setu , a to ve chvíli, kdy potřebujete nejenom místa k sezení, ale kdy potřebujete samozřejmě také stoly.

Široké možnosti použití

Tím hlavním pozitivem, pro které si dětský pivní set najde místo i u vás, je samozřejmě všestrannost použití. Skvěle se bude hodit hlavně na vaši zahradu, a to ve chvíli, kdy budete pořádat grilovací akci nebo jinou párty . Stejně tak ale najde uplatnění i při různých dalších oslavách. Vše doplňuje možnost využívat ho třeba i na rozsáhlejších kulturních, nebo také hudebních akcí.

Prvotřídní kvalita a stabilita

Stejně jako u setů dospělých , i dětské pivní sety se pyšní mnoha pozitivními vlastnostmi. Mezi ty zaručeně patří stabilita, a to díky unikátní, ale přesto jednoduché konstrukci. Samozřejmostí je ale i odolnost a dlouhá životnost, které bylo docíleno kvalitními materiály. Dobrou zprávou jsou ale i nízké ceny, díky kterým je dětský pivní set dostupný každému.