Užijte si léto na MAX. Nadzemní bazény pouze nyní za TOP ceny.

Nadzemní bazény pouze nyní za TOP ceny.

Hledáte pohodlnou, jednoduchou a cenově výhodnou variantu, jak se ve stanu pohodlně vyspat? Pokud ano, tak právě pro vás je ideálním doplňkem campingového vybavení samonafukovací karimatka. Tyto karimatky se samy jednoduše a rychle nafouknou a zaručí vám tak extrémně pohodlný spánek, a přitom po sbalení nezaberou téměř žádné místo. Vyberte si z naší nabídky, kde naleznete samonafukovací karimatky Coleman a Husky.

Hledáte pohodlnou, jednoduchou a cenově výhodnou variantu, jak se ve stanu pohodlně vyspat? Pokud ano, tak právě pro vás je ideálním doplňkem campingového vybavení samonafukovací karimatka. Tyto karimatky se samy jednoduše a rychle nafouknou a zaručí vám tak extrémně pohodlný spánek, a přitom po sbalení nezaberou téměř žádné místo. Vyberte si z naší nabídky, kde naleznete samonafukovací karimatky Coleman a Husky.

Celý text

Ať už jedeme na výlet spojený se stanováním, nebo chceme pohodlně spát u našich známých, či je snad chceme ubytovat u nás doma, je vhodné vědět, jak na to. K tomu nám může pomoci kvalitní a vyhledávaná možnost, kterou je oblíbená samonafukovací karimatka. Ta je v současné době řešením, díky kterému se může každý vyspat naprosto pohodlně bez jakýchkoliv problémů. I proto je samozřejmě velmi oblíbená.

Použití je velmi jednoduché

Tím hlavním plusem je samozřejmě skladnost, jelikož daná karimatka zabere skutečně minimum místa a tak jí lze vzít opravdu kamkoliv. Druhým pozitivem je však i to, že samonafukovací karimatka, jak už napovídá sám její název, nadchne velmi snadným použitím. Stačí ji rozbalit a během chvíle se sama nafoukne a nabídne tak pohodlí pro každého, kdo hledá alternativní způsoby přespání.

Perfektní kvalita a nízká cena

Pokud vás ale samonafukovací karimatka také něčím zaujme, tak je to určitě tím, že je extrémně kvalitní, což přispívá nejenom pohodlnosti, ale i dlouhé životnosti. To vše za cenu, která nadchne i v případě, že opravdu výrazně hledíte na váš rozpočet. V daném směru se totiž nemusíte být toho, že by ho jakkoliv výrazně zatížila. A tak ať už vyrážíte kamkoliv, mějte na paměti, že vás samonafukovací karimatka nezklame.

Funkčnost karimatky

Princip funkčnosti samonafukovací karimatky je v jejím materiálovém složení. Obal karimatky je z nepropustné tkaniny. V této tkanině je zalaminován materiál s extrémně otevřenými póry, který nasává molekuly vzduchu a usazuje tyto molekuly do volných pórů tohoto materiálu. Ve většině případů se jedná o molitan, rubex a další materiály vhodné pro samonafukovací karimatky.
Obalový materiál samonafukovací karimatky je ošetřen proti vlhkosti a je voděodolný. Samonafukovací karimatky doplňujeme závěrečným dofouknutím tak, aby karimatka byla co nejpohodlnější.

Vyfouknutí karimatky, údržba

Při balení samonafukovací matrace oceníte jednoduchost jejího vyfouknutí. Stačí pouze otevřít napouštěcí ventil a pomocí jednoduchého rolování matrace pomalu vyfukovat karimatku. Při dodržení doby vyfukování tak, aby byla karimatkaprázdná je její rozměr po sbalení velmi malý. Výhodou těchto samonafukovacích karimatek je nulová údržba. Karimatku stačí občas pouze lehce očistit pro Váš lepší pocit z čistého ležení. Vnitřní materiál karimatky je z bezúdržbového materiálu.

Izolace samonafukovacích karimatek

Oproti obyčejným karimatkám je to jednoznačně velikost a váha, která je výhodou samonafukovacích karimatek, jak jsme si již uvedli. Důležitou vlastností těchto karimatek je ale také tepelná izolace. Tepelná izolace karimatek se samonafukovacím mechanismem je to nejlepší, co na trhu lze koupit.
Díky vnitřnímu materiálu, který váže molekuly vzduchu do prázdných pórů, je karimatka velmi dobře tepelně izolační a odděluje vlhkost a teplotu povrchu od spacího pytle. Karimatky jsou při plném nafouknutí až 6 cm vysoké a 60 cm široké, což zaručuje pohodlí a teplo po celou dobu, kterou budete karimatku využívat.
Samonafukovací karimatka ale není jen doplňkem pro stanování. Lze tuto karimatku využít při dalších činnostech ve světě campingu. Karimatku si můžete užít při horských tůrách, letních posezeních u bazénu, nebo na festivalu.


Infographics
Infographics
Doprava zdarma
Doručení do 24 hodin
Garance nejnižší ceny
17 let jsme s vámi
Chráníme přírodu
Pomáháme potřebným
Nahoru