Užíváte si rádi pohodu a relax se svou drahou polovičkou a nebo přáteli? Nechce se vám chodit relaxovat do welness zařížení? Řešením jsou vířivé bazény za naší nabídky. Jedná se o velmi luxusní, designové a kvalitně vyrobené vířivky, které vás nadchnou svou jednoduchou instalací, malým rozměrem a především velmi přívětivou cenou. Vy si tak můžete dopřát relaxaci a pohodu kdykoliv jen vás napadne a především kdekoliv vás jen napadne.
Akce

Sedátko pro vířivky Intex PureSpa

  Kompatibilní se všemi vířivkami Intex PureSpa  Možnost nastavení výšky sedátka na 7,5 nebo 15 cm

Skladem Hawaj – můžete mít již 18.01. Objednáte zítra do 13 hod., doručíme 18.01.
-41% 1079 Kč
639 Kč
Vířivé bazény Vám umožní cítit se na Vaší zahradě jako ve VIP domě. Vířivý bazén totiž díky mobilním nafukovacím variantám za dostupné ceny nemusí být jen nedosažitelným luxusem.

Jednoduchá obsluha vířivých bazénů

Manipulace a obsluha vířivého bazénu je velmi jednoduchá, díky samonafukovacím kompresorům, které mají tyto vířivky zabudované v ovládacím panelu se nemusíte s nafukováním nijak namáhat. Všechny funkce mají vířivé bazény na ovládacích panelech, které se intuitivně ovládají, takže nemusíte mít obavy, že byste vířivku nedokázali přizpůsobit vašim požadavkům. Kvalita zaručena značkou Intex, Bestway a Hanscraft.