Toto zboží si právě prohlíží

GUAa POOL SHOCK 1 l GUAa POOL SHOCK 1l

GUAa POOL SHOCK 1 l
Průměrné hodnocení
4.7
Hodnotilo 39 uživatelů
Vaše hodnocení

Hodnotit
Hodnotit produkt
              
439 Kč vč. DPH
Skladem - můžete mít 26.08. Pokud objednáte dnes do 14 hod., doručíme 26.08.

Mohlo by se vám hodit

Bezchlórová bazénová chemie GUAa POOL SHOCK 1 l

 

GUAa POOL SHOCK je tekutý, koncentrovaný přípravek pro šokovou dezinfekci bazénové vody při uvedení bazénu do provozu, řešení problémů v průběhu sezóny nebo při extrémních podmínkách provozu bazénu - vysoké teploty vody, velký počet koupajících, klimatické podmínky.

Je vhodný pro všechny typy bazénů, s filtrací i bez filtrace, a v kombinaci s OXI zabezpečí rychlou a účinnou dezinfekci. Má výrazný a dlouhodobý účinek proti mikroorganismům a řasám. Lze použít i pro zazimování bazénu na konci sezóny.

 

Vlastnosti

Ošetřená voda nepoškozuje materiály, nezpůsobuje korozi kovových částí bazénu. Dlouhodobý efekt, pH neutrální.

 

Dávkování

Po napuštění bazénu je nutné nejprve upravit pH na úroveň 6,8-7,4. Dávku 200 ml/10 m3 aplikujte přímo do vody (případně přes filtrační zařízení). Dávkování provádějte při zapnuté cirkulaci a nechte dobře promíchat do celého objemu bazénu. Ošetření provádějte bez přítomnosti osob v bazénu. Koupat se je možno po řádném promíchání přípravku v bazénové vodě. Následnou pravidelnou údržbu zajistíte přípravky LARGE POOL nebo SMALL POOL. Pro řešení problémů s kvalitou bazénové vody v průběhu sezóny doporučujeme použít SHOCK společně s oxidačním přípravkem OXI, který zajistí zvýšení hladiny aktivního kyslíku ve vodě. Čas potřebný pro biocidní účinek: 120 min.

Parametry produktu: GUAa POOL SHOCK 1 l

Název parametruHodnota
Záruka:24 měsíců
Výrobce:Guapex
Datum expirace:36 měsíců od data výroby
Obsah:1 l
Bezchlórová šoková dezinfekce vody GUAa-POOL SHOCK 1 l
Nahoru