Užijte si léto na MAX. Nadzemní bazény pouze nyní za TOP ceny.

Nadzemní bazény pouze nyní za TOP ceny.

GUAa POOL WHIRLPOOL 1 l GUAa POOL WHIRLPOOL 1 l

339 Kč
Vyprodáno Hlídat dostupnost

Může se hodit

Bezchlórová chemie pro vířivé vany GUAa-WHIRLPOOL 1l

 

WHIRLPOOL je tekutý, koncentrovaný přípravek pro dezinfekci a hygienické zabezpečení vody ve venkovních a vnitřních, klasických i přenosných vířivých vanách – whirlpoolech. Má výrazný a dlouhodobý účinek proti mikroorganismům a řasám. Je vhodný i na profesionální použití.

Výrobky GUAa-WHIRLPOOL vždy používejte v kombinaci s produktem GUAa Oxi, který díky oxidačnímu efektu zajistí projasnění vody ve Vaší vířivce.

 

Vlastnosti

Ošetřená voda není cítit po chlóru, nedráždí oči, kůži ani sliznice. Nepoškozuje žádné materiály, nezpůsobuje korozi kovových částí bazénu. Dlouhodobý efekt, pH neutrální.

 

Dávkování

Upravte pH vody na úroveň 6,8–7,4. Startovací dávku 250 ml/m3 aplikujte vždy po napuštění čerstvé vody přímo do vody ve vířivé vaně. Udržovací dávku 100 ml/m3 dávkujte 1× za 7–14 dní (podle zatížení). Dávkování provádějte při zapnuté cirkulaci, resp. tryskách a nechte dobře promíchat do celého objemu vířivé vany. Ošetření provádějte bez přítomnosti osob ve vířivé vaně. Použít vířivou vanu je možné po řádném promíchání vody. Pro dlouhodobé udržení kvality vody doporučujeme kombinovat s dávkováním oxidačního přípravku OXI podle návodu a pravidelně kontrolovat pH. Čas potřebný pro biocidní účinek: 30 min.

 

Benefity
  • Přípravek dezinfikuje, likviduje řasy, viry, bakterie, a plísně
  • Ošetřená voda nedráždí oči, nevysušuje pokožku, nebělí a nepoškozuje technologii bazénu

Parametry produktu: GUAa POOL WHIRLPOOL 1 l

Název parametru Hodnota
Záruka: 24 měsíců
Hmotnost: 1 Kg
Výrobce: Guapex
GUAa POOL WHIRLPOOL 1l
Infographics
Infographics
Doprava zdarma
Doručení do 24 hodin
Garance nejnižší ceny
17 let jsme s vámi
Chráníme přírodu
Pomáháme potřebným
Nahoru