Užijte si léto na MAX. Nadzemní bazény pouze nyní za TOP ceny.

Nadzemní bazény pouze nyní za TOP ceny.

Canina Flexan 400 g Canina Flexan 400g

1 047 Kč
Vyprodáno Hlídat dostupnost

Přípravek s obsahem bioaktivního kolagenu a moučky z tělíček endemického novozélandského mlže druhu Perna canaliculus k podpoře pohybového ústrojí psa. Usnadňuje mobilitu a působí příznivě na celkovou kondici.
 
Kolagen je základním stavebním kamenem vazivových tkání. Přívod kolagenního (želatinového) hydrolyzátu aktivuje činnost chondrocytů (buněk chrupavčité tkáně), čímž podporuje regeneraci kloubních chrupavek, a osteocytů (kostních buněk), čímž navozuje regeneraci kostní tkáně. Předchází tak poškození kloubů a posiluje pevnost kostí. Bioaktivní kolagen obsažený v přípravku Canina Flexan se získává z materiálu živočišného původu, který je pod stálou veterinární kontrolou, určený k humánní spotřebě (potravinářské kvality).
 
Kolagenní peptidy jsou díky svojí biologické dostupnosti dobře vstřebatelné a v organismu využitelné. Jejich účinnost je ověřena mnoha vědeckými studiemi. Moučka z tělíček mlže druhu Perna canaliculus je zdrojem glykosaminoglykanů (GAG) nutných k patřičné pevnosti a pružnosti chupavek, pokrývajících styčné (artikulační) plochy kloubů, a vazů, které se přes klouby upínají a zpevňují je. To bylo jednoznačně prokázáno četnými klinickými studiemi. Kolagenní peptidy a glykosaminoglykany působí synergicky, vzájemně se svým účinkem doplňují a optimalizují funkčnost pohybového ústrojí.
 
Canina Flexan je ideálním krmným doplňkem při krmení kompletními granulovanými krmivy i doma připravenou stravou. Je vhodný pro psy jakéhokoli věku, od štěňat po seniory. U starších, ale stále aktivních psů přispívá k celkovému pocitu spokojenosti a mobilitě. U psů velmi aktivních, zaměstnávaných výcvikem a pracovními výkony, zabezpečuje perfektní stav (pevnost) skeletu i pohyblivých kloubních spojení (diartróz). U mladých rostoucích psů zajišťuje potřebnou výživu kloubních chrupavek i kostí, a tím i optimální růst a dokonalou pohyblivost.
 
Velikost balení: 150 g, 400 g
 
Obsahuje
94,2 % proteinů, 2,8 % popelovin (nespalitelného zbytku), 0,8 % tuku, 0 % vlákniny
 
Složení:
90 % kolagenu, 10 % moučky z tělíček mlžů Perna canaliculus
 
Neobsahuje žádné přidané látky.
 
Doporučené dávky:
2 g / 10 kg těl. hmot., max. 15 g denně zamíchat do vlhké potravy po dobu 6 týd. nebo i déle, podle potřeby
1 stř. vel. čaj. lž. = asi 2 g

Parametry produktu: Canina Flexan 400 g

Název parametru Hodnota
Záruka: 24 měsíců
Hmotnost: 0.45 Kg
Výrobce: Canina pharma GmbH CZ
Infographics
Infographics
Doprava zdarma
Doručení do 24 hodin
Garance nejnižší ceny
17 let jsme s vámi
Chráníme přírodu
Pomáháme potřebným
Nahoru