Whiskas Dry s hovězím masem 14 kg Whiskas Dry s hovězím masem 14 kg

Akce
Dříve: 899 Kč Ušetříte: 23 %
685 Kč
Skladem - můžete mít 01.02. Pokud objednáte zítra
do 14 hod., doručíme 01.02.

Může se hodit

Granule pro kočky Whiskas Dry s hovězím masem 14 kg

 

Whiskas Dry s hovězím masem je kompletní krmivo pro dospělé kočky s hovězím masem. Krmivo je sestaveno z 5 různých druhů granulí. Granule jsou chuťově bohaté a pro kočky lákavě voňavé.

 

Whiskas Dry s hovězím masem - Krmivo Whiskas Dry s hovězím masem je vyrobeno zejména pro dospělé kočky všech plemen. Pestrost a atraktivitu tohoto krmiva zajišťuje kombinace pěti různých druhů granulí, včetně jedinečných křupavých polštářků s náplní, na kterých si Vaše kočka opravdu pochutná. Granule jsou chuťově bohaté a pro kočky lákavě voňavé.

Mnoho prospěšných ingrediencí obsažených v krmivu, jaké jsou např. přírodní oleje nebo vitamíny a taurin napomáhají pro krásný, měkký a zářivě lesklý kožíšek a pro udržení výborného zraku. Správně vyvážený poměr minerálních látek dále přispívá ke zdraví močových cest kočky.

Složení

Obiloviny, Maso a vedlejší produkty živočišného původu (29%, včetně 4% kuřecího masa v světle hnědých granulích), Rostlinné bílkovinné extrakty, Oleje a tuky, Minerální látky, Zelenina (4% mrkve v oranžových granulích, 4% hrášku v zelených granulích),Výrobky rostlinného původu.

Parametry produktu: Whiskas Dry s hovězím masem 14 kg

Název parametru Hodnota
Hmotnost: 14 kg
Výrobce: MARS, kom.spol.
Řada krmiva: Prémiové
Specifické určení krmiva: Běžná aktivita
Zdroj proteinu: Hovězí
Věk kočky: Dospělá
Whiskas Dry s hovězím masem 14 kg Whiskas Dry s hovězím masem 14 kg
Nahoru