Stavebnice Seva Rescue 1 - Hasiči Stavebnice Seva Rescue 1

Průměrné hodnocení
5.00
Hodnotilo 1 uživatelů
Vaše hodnocení

Hodnotit
Hodnotit produkt
929 Kč
Vyprodáno Hlídat dostupnost

Může se hodit

Stavebnice Seva Rescue 1

 

Stavebnice Seva Rescue 1 obsahuje 545 speciálních reflexních dílků, ze kterých si můžete postavit hasičská auta apod. Součástí balení je i panáček Seváček.

 

O značce Seva

Historie stavebnice SEVA sahá daleko do historie. V roce 1979 kdy byla tato stavebnice uvedena na trh byl v Československu zaveden letní čas, byly také uhelné prázdniny, jela se první Rallye Paříž Dakar, americká sonda Voyager 1 minula Jupiter (tato sonda pluje vesmírem do dnes), režisér Ridley Scott natočil prvního Vetřelce nebo světlo světa spatřila zpěvačka Pink.

Stavebnice SEVA se po uvedení na trh stala okamžitě velmi populární a měl jí doma snad každý. Tato variabilní polytechnická stavebnice umožňuje sestavit téměř vše co Vás napadne. Krom toho musí dítě vyvinout určitou zručnost, aby díly spojilo dohromady čímž si rozvíjí manuální šikovnost. SEVA prošla za ta léta barevnou změnou. Z počátku byly základní díly modré a bílé, kdy modrá za tu dobu vystřídala několik odstínů. Až po 30 letech se SEVA začala vyrábět také v hnědé, šedé, růžové, fialové, zelené a dalších barvách. Vznikly tím tematicky zaměřené stavebnice jako SEVA pro holky, SEVA Army nebo SEVA přijela pouť.

Jedinečnost této stavebnice potvrdilo ocenění Správná hračka, které SEVA 1 v roce 2012 získala.

 

Parametry produktu: Stavebnice Seva Rescue 1 - Hasiči

Název parametru Hodnota
Záruka: 24 měsíců
Hmotnost: 1.48 kg
Výrobce: Seva
Věk: 4+
Počet dílků: 545
Stavebnice Seva Rescue 1 Stavebnice Seva Rescue 1
Stavebnice Seva Rescue 1 Stavebnice Seva Rescue 1
Nahoru