x

🎄Předvánoční MEGA VÝPRODEJ🎄

🎄Předvánoční MEGA VÝPRODEJ🎄

Stavebnice Merkur E1 Elektřina, magnetismus Merkur E1 Elektřina, magnetismus

2 369 Kč
Vyprodáno Hlídat dostupnost

Může se hodit

Stavebnice Merkur E1 Elektřina, magnetismus

 

Tato stavebnice je ideální pomůcka pro žáky ZŠ, kteří se ve škole poprvé v hodinách fyziky seznamují se základy magnetizmu a také s tím, jak vzniká elektrický proud a co všechno umí. Všech 88 pokusů z elektrostatiky, elektřiny, magnetizmu, elektromagnetizmu a elektrochemie vysvětluje srozumitelnou a zábavnou formou podstatu jednotlivých experimentů a jevů. Stavebnice obsahuje podrobnou návodovou knížku, kde je vysvětleno, jak funguje např. schodišťový vypínač, telegraf, derivační motor, ampérmetr atd.
Univerzální zdroj 3 - 12 V není součástí stavebnice.

 

O značce Merkur

Snad každý, když uslyší slovo Merkur, si vzpomene na planetu naší sluneční soustavy, ale většina snad i na nejznámější českou hračku stejného názvu. Merkur je názvem vláčků a kovové stavebnice, která vznikla počátkem minulého století v Polici nad Metují.

Merkurtoys je ryze česká firma, která kromě známé a v celém světě žádané kovové stavebnice produkuje i plechové vláčky v královské velikosti "0". V posledních letech se firma zaměřuje také na učební pomůcky, robotiku a mechatroniku. Pro školy nejen v České republice tak nabízí desítky edukativních pomůcek, které děti naučí manuální zručnosti a technickému myšlení. 

Parametry produktu: Stavebnice Merkur E1 Elektřina, magnetismus

Název parametru Hodnota
Záruka: 24 měsíců
Hmotnost: 2.1 Kg
Výrobce: Merkur
Stavebnice Merkur E1 Elektřina, magnetismus
Infographics
Infographics
Doprava zdarma
Doručení do 24 hodin
Garance nejnižší ceny
15 let jsme s vámi
Chráníme přírodu
Pomáháme potřebným
Nahoru