Toto zboží si právě prohlíží

Siku Super - Tramvaj

Akce
Dříve: 325 Ušetříte: 22%
255,- vč. DPH
Skladem Odesíláme ihned

Pokud objednáte do pondělí do 13 hod., garantujeme doručení již 24.04.

Mohlo by se vám hodit

Siku Super - Tramvaj 1:87

 

Nový přírůstek do městské hromadné dopravy modelové řady je kloubová tramvaj v designu mezinárodně zastoupeného výrobce Bombardier - vyjímečný model.

Druhá část tramvaje, jež je vybavena uzamykatelným barem v centrální části, má nápravy věrné originálu. Tramvaj je vybavena spojovacím systémem na přední a zadní straně umožňující spojení několika modelů tramvají.

  • Měřítko: 1:87
  • Rozměry balení: 280 x 75 x 42 mm
  • Věk: 3+

 

O společnosti Siku

Modely Siku díky svému zpracování jsou vhodné téměř pro všechny generace. Hodí se totiž mimo dětského hraní i ke sběratelským účelům. V současné době mají hračky Siku širokou základnu fanoušků po celém světě.

Firma Siku vznikla již v roce 1921 v Německu a tradici výroby Siku modelů si drží od roku 1951, kdy vystavuje své první kousky. V roce 1959 zavádí na trh nové modely letadel, které mají obrovský úspěch.

Veškeré výrobky splňují přísné evropské směrnice kvality a nezávadnosti, aby byly tyto požadavky splněny jsou všechny produkty vyrobeny ze zinku a neobsahují změkčující PVC náplně. Siku modely nejsou vhodné pro děti do 3 let, protože hrozí polknutí nebo vdechnutí malých součástek.

 

Parametry produktu: Siku Super - Tramvaj

Název parametruHodnota
Záruka:24 měsíců
Hmotnost:0.22 kg
Výrobce:Siku
Věk:3+
Měřítko:1:87
SIKU Super - Tramvaj 1:87