Toto zboží si právě prohlíží

Siku Super - Přeprava těžkého nákladu s jachtou

Akce
Dříve: 683 Ušetříte: 33%
456,- vč. DPH
Skladem Odesíláme ihned

Pokud objednáte zítra do 13 hod., garantujeme doručení již 22.10.

Mohlo by se vám hodit

Siku Super - Přeprava těžkého nákladu s jachtou

 

Těžkotonážní tahač MAN s valníkem a velkou luxusní motorovou jachtou si již nemusí dovolit pouze bohatí z riviéry. Tahač a valník jsou vyrobeny převážně z kovu. Motorová jachta Drettmann je z plastu a díky odnímatelnému vršku kajuty si budete moci prohlédnout detailně vypracovaný interiér. Navíc plave, takže ji lze vzít do vany nebo bazénu a brázdit míle na vodě. Okuste chuť luxusu!

  • Měřítko 1:87
  • Rozměry: 266 x 56 x 117 mm
  • Věk 3+

 

O společnosti Siku

Modely Siku díky svému zpracování jsou vhodné téměř pro všechny generace. Hodí se totiž mimo dětského hraní i ke sběratelským účelům. V současné době mají hračky Siku širokou základnu fanoušků po celém světě.

Firma Siku vznikla již v roce 1921 v Německu a tradici výroby Siku modelů si drží od roku 1951, kdy vystavuje své první kousky. V roce 1959 zavádí na trh nové modely letadel, které mají obrovský úspěch.

Veškeré výrobky splňují přísné evropské směrnice kvality a nezávadnosti, aby byly tyto požadavky splněny jsou všechny produkty vyrobeny ze zinku a neobsahují změkčující PVC náplně. Siku modely nejsou vhodné pro děti do 3 let, protože hrozí polknutí nebo vdechnutí malých součástek.

 

Parametry produktu: Siku Super - Přeprava těžkého nákladu s jachtou

Název parametruHodnota
Záruka:24 měsíců
Hmotnost:0.46 kg
Rozměr:266 x 56 x 117 mm
Výrobce:Siku
Měřítko:1:87
Věk:3+
SIKU Super - Přeprava těžkého nákladu s jachtou, 1:87