Toto zboží si právě prohlíží

Siku Farmer - Traktor Massey Ferguson s přívěsem

Akce
Dříve: 358 Ušetříte: 28%
259,- vč. DPH
Skladem Odesíláme ihned

Pokud objednáte zítra do 13 hod., garantujeme doručení již 21.03.

Mohlo by se vám hodit

Siku Farmer - Traktor Massey Ferguson s přívěsem 1:87

 

Další z kvalitních a líbivých modelů v měřítku 1:87. Traktor Massey Ferguson s velkým tříosým přívěsem Krampe je vyroben z kovu s plastovými doplňky. Vlek je kromě malých částí, které jsou plastové, celokovový. Celý výrobek, včetně potisků, je vypracován s důrazem na detail a bude se vyjímat v každé sbírce zemědělských strojů.

  • Měřítko: 1:87
  • Rozměry: 226 x 76 x 54 mm
  • Věk: 3+

 

O společnosti Siku

Modely Siku díky svému zpracování jsou vhodné téměř pro všechny generace. Hodí se totiž mimo dětského hraní i ke sběratelským účelům. V současné době mají hračky Siku širokou základnu fanoušků po celém světě.

Firma Siku vznikla již v roce 1921 v Německu a tradici výroby Siku modelů si drží od roku 1951, kdy vystavuje své první kousky. V roce 1959 zavádí na trh nové modely letadel, které mají obrovský úspěch.

Veškeré výrobky splňují přísné evropské směrnice kvality a nezávadnosti, aby byly tyto požadavky splněny jsou všechny produkty vyrobeny ze zinku a neobsahují změkčující PVC náplně. Siku modely nejsou vhodné pro děti do 3 let, protože hrozí polknutí nebo vdechnutí malých součástek.

Parametry produktu: Siku Farmer - Traktor Massey Ferguson s přívěsem

Název parametruHodnota
Záruka:24 měsíců
Hmotnost:0.18 kg
Rozměr:226 x 76 x 54 mm
Výrobce:Siku
Měřítko:1:87
Věk:3+
SIKU Farmer - Traktor Massey Ferguson s přívěsem, měřítko 1:87