Toto zboží si právě prohlíží

Siku Farmer - Traktor Deutz se sadou přívěsů Joskin

Totální výprodej
Dříve: 471 Ušetříte: 32%
318,- vč. DPH
Možnost VRÁCENÍ ZBOŽÍ do 15.1.2019
Skladem Odesíláme ihned

Pokud objednáte dnes do 13 hod., garantujeme doručení již 20.12.

Mohlo by se vám hodit

Siku Farmer - Traktor Deutz se sadou přívěsů Joskin 1:87

 

Nový Agrotron X720 od výrobce zemědělských strojů Deutz je spolu s vlekem a třemi různými nástavbami ze série Joskin Cargo speciální sadou. Můžete si vybrat, zda-li vyjedete s vlekem na siláž, na hnojivo nebo chlévskou mrvu. Tyto nástavby se upevňují na jedno univerzální šasi vleku a pokud se zrovna nepoužívají, jsou postaveny na podpěrách. Kromě cisterny jsou ostatní vozy sady vyrobeny převážně z kovu s jemnými detaily a potiskem.

  • Měřítko: 1:87
  • Rozměry: 280 x 131 x 51 mm
  • Věk: 3+

 

O společnosti Siku

Modely Siku díky svému zpracování jsou vhodné téměř pro všechny generace. Hodí se totiž mimo dětského hraní i ke sběratelským účelům. V současné době mají hračky Siku širokou základnu fanoušků po celém světě.

Firma Siku vznikla již v roce 1921 v Německu a tradici výroby Siku modelů si drží od roku 1951, kdy vystavuje své první kousky. V roce 1959 zavádí na trh nové modely letadel, které mají obrovský úspěch.

Veškeré výrobky splňují přísné evropské směrnice kvality a nezávadnosti, aby byly tyto požadavky splněny jsou všechny produkty vyrobeny ze zinku a neobsahují změkčující PVC náplně. Siku modely nejsou vhodné pro děti do 3 let, protože hrozí polknutí nebo vdechnutí malých součástek.

Parametry produktu: Siku Farmer - Traktor Deutz se sadou přívěsů Joskin

Název parametruHodnota
Záruka:24 měsíců
Hmotnost:0.34 kg
Rozměr:280 x 131 x 51 mm
Výrobce:Siku
Věk:3+
Měřítko:1:87
SIKU Farmer - Traktor Deutz se sadou přívěsů Joskin, 1:87