Toto zboží si právě prohlíží

Siku Farmer - John Deere s čelním nakladačem a přívěsem

Akce
Dříve: 358 Ušetříte: 31%
248,- vč. DPH
Skladem Odesíláme ihned

Pokud objednáte zítra do 13 hod., garantujeme doručení již 21.03.

Mohlo by se vám hodit

Siku Farmer - John Deere s čelním nakladačem a přívěsem 1:87

 

Tento model traktoru John Deere s vlekem Krampe je vyroben z kvalitního kovu s plastovými doplňky. Velký vlek je celokovový, kromě malých částí, které jsou z plastu. Jemné vypracování detailů a potisku dělá z tohoto modelu jeden z nejvěrnějších v měřítku 1:87 a bude se pěkně vyjímat například v modelové železnici.

  • Měřítko: 1:87
  • Rozměry: 54 x 226 x 75 mm
  • Věk: 3 +

 

O společnosti Siku

Modely Siku díky svému zpracování jsou vhodné téměř pro všechny generace. Hodí se totiž mimo dětského hraní i ke sběratelským účelům. V současné době mají hračky Siku širokou základnu fanoušků po celém světě.

Firma Siku vznikla již v roce 1921 v Německu a tradici výroby Siku modelů si drží od roku 1951, kdy vystavuje své první kousky. V roce 1959 zavádí na trh nové modely letadel, které mají obrovský úspěch.

Veškeré výrobky splňují přísné evropské směrnice kvality a nezávadnosti, aby byly tyto požadavky splněny jsou všechny produkty vyrobeny ze zinku a neobsahují změkčující PVC náplně. Siku modely nejsou vhodné pro děti do 3 let, protože hrozí polknutí nebo vdechnutí malých součástek.

 

Parametry produktu: Siku Farmer - John Deere s čelním nakladačem a přívěsem

Název parametruHodnota
Záruka:24 měsíců
Hmotnost:0.19 kg
Rozměr:54 x 226 x 75 mm
Výrobce:Siku
Měřítko:1:87
Věk:3+
SIKU Farmer - John Deere s čelním nakladačem a přívěsem, měřítko 1:87