Pokud rádi cestujete takzvaně po svých, rozhodně oceníte naší nabídku outdoor stanů. Jedná se o campingové stany těch nejkvalitnějších značek, které můžete na trhu najít. Outdoor stany by měly splňovat několik důležitých prvků, kterými jsou rozhodně bezpečí, nepromokavost, stabilita a v neposlední řadě také jednoduchost stavby těchto outdoor stanů. Vezměte na vaší tour kvalitní stan a dopřejte si pohodlí a relax po náročném dni.
Vyrazit na dovolenou nebo výlet nemusí znamenat pouze nutnost zarezervovat si hotel. Pro milovníky přírody totiž není lepšího zážitku, než spánek pod stanem. A v tomto směru to jsou právě outdoor stany, které vám nabízíme a které zaručeně splní požadavky a očekávání i nejnáročnějšího zákazníka. A to ať už plánujete cestu ve dvou, ve třech, ale i se svou početnější rodinou. Vždy si totiž můžete vybrat takovou variantu, ve které bude mít každý nejenom dostatek pohodlí, ale také dostatek soukromí.

Podle čeho vybírat?

Vybrat ten správný stan nemusí být složité. Aby splnil všechna vaše očekávání, je třeba se v první řadě zaměřit na skutečnou kvalitu. V rámci té by měly outdoor stany velmi dobře vyhovovat v oblasti vodního sloupce a tedy i nepromokavosti. Dalším kritériem výběru by měla být lehká, ale stejně tak i stabilní a pevná konstrukce. Vše doplňuje také odolnost proti větru. Jedině s těmito dobrými parametry můžete mít jistotu, že váš pobyt v přírodě bude v jakýchkoliv podmínkách spojen s pohodlím.

Různá provedení

Základem výběru ale mohou být i různá provedení, která dnes outdoor stany nabídnou. Ty se týkají nejenom tvaru, ale třeba i snadného rozložení nebo složení. Zapomeňte na dlouhé desítky minut stavění, jelikož dnes existují i varianty připravené za pár vteřin.

Nahoru