Bestsellerem každé letní sezóny jsou jednoznačně kruhové bazény. Tyto bazény jsou vyráběny v mnoha variantách, které se liší rozměrem, konstrukcí, ale například i výškou. Důležitým faktem u kruhových bazénů je jejich snadná instalace kdekoliv jen budete chtít. U nafukovacích bazénů se jedná o jednoduché nafouknutí límce a poté jen napuštění tohoto bazénu vodou. Podívejte se do naší nabídky a přesvědčte se sami, jak snadné je relaxovat v horkých letních dnech.
Stránky: 123
Hledáte skutečnou klasiku v oblasti bazénů? Potom nedělejte jakékoliv kompromisy a vsaďte na tu nejvyhledávanější možnost, jakou jsou kruhové bazény. Ty jsou v současné době možností, která patří mezi nejvíce chtěné, čemuž také odpovídá nabídka. Začneme-li velikostním provedením, tak zcela určitě není problémem najít varianty od těch nejmenších kruhových bazénů, po ty, které svým průměrem přesahují i několik metrů.

Jakou vybrat variantu?

Zatímco velikost by měla odrážet hlavně vaše požadavky, ale i velikost vaší zahrady, varianta provedení už může odrážet třeba vaše požadavky na stabilitu, nebo rychlou montáž a zprovoznění. Standardní volbou jsou kruhové bazény s klasickou konstrukcí, která umožní snadné postavení, a zároveň vysokou stabilitu, i životnost. Unikátem jsou však samonosné bazény, které stačí po obvodu nafouknout vodou a voda je sama vytvaruje. Ty patří mezi nejlepší variantu, pokud se chceme koupat skutečně rychle – třeba i hodinu po rozbalení.

Ceny vás nadchnout

A proč jsou právě kruhové bazény tak oblíbené? Není to jenom výběr velikostí a variant, jelikož je to také nízká cena, za kterou jsou nabízeny. Ostatně o tom se můžete sami přesvědčit s ohledem na naši nabídku, která je více než široká.