Chutné kapsičky pro mlsné kočičí jazýčky za skvělé ceny. Vybírat můžete z mnoha příchutí nejrůznějších značek. Dopřejte vaší kočce to nejlepší a nejchutnější. Od rybích specialit po drůběží hody. Kapsičky se ve vaší kočičí domácnosti rozhodně neztratí.

Počet produktů v kategorii: 70

Která kočička nemiluje kapsičky? Všechny lahodné kapsičky různých značek na jednom místě. Vybírat můžete z nepřeberného množství několika chutí a velikostí, od různých značek. Jako jsou například Brit, Hill´s, Purina, Calibra nebo Whiskas a spousty dalších. Vše najdete na jednom místě v sekci Chovatelské potřeby.

Snadná příprava

Výhodou kapsiček je, že je můžete nosit pohodlně s sebou a kdykoliv máte pro svou kočičku pokrm, který ji dostatečně uspokojí. Pokud se chystáte na cesty, nebo pravidelně cestujete i s vaším mazličkem, je kapsička pro kočičku jasnou volbou. Kapsičku ale můžete své kočce dát kdykoliv jen tak, za odměnu. Stačí pouze otevřít sáček a pokrm je připraven. 

Kapsičky pro kočky podle chuti

Vybírat můžete z obravdu bohaté nabídky nejrůznějších příchutí. Ať už zvolíte kapsu s hovězím masem ve vlastní šťávě, nebo rybí výběr v želé, věřte, že si vaše kočka pošmákne. Důežitá je kvalitní receptura. Na čistě přírodní suroviny si potrpí například značka Applaws nebo Happy Cat. 


Nahoru