Infrasauna pro privátní používání

Infrasauna využívá pro ohřev infračervené topné panely, které zajistí teplo bez využití páry. Prostor sauny je vytápěn na cca 45 – 55 °C a topné panely infrasauny zahřívají svalovou tkáň – jedná se tedy o vnitřní vyhřívání. Výhodou je, že infrasauna je levná na provoz, nepotřebuje žádný přívod vody ani velký prostor, a proto si ji můžete snadno pořídit k vám domů a mít tak svou vlastní, privátní saunu. Navíc infrasauny fungují téměř ihned po zapnutí, nemusíte tedy dlouho čekat, až se sauna vyhřeje. Poslední nespornou výhodou je také jejich cena. Společně s vířivkou se jedná o jednoznačně nejlepší volbu pro domácí wellness.

Infrasauny Hanscraft

Infrasauny od prověřeného výrobce Hanscraft jsou sauny, které se vyrábějí na profesionální úrovni. Díky tomu je zaručena maximální kvalita těchto infrasaun pro soukromé užívání. Špičková kvalita výroby, kde se kombinuje inovativní konstrukce, kvalitní řemeslné zpracování a nejlepší použité materiály společně s širokou produktovou řadou zaruručuje, že každá infra sauna Hanscraft bude zárukou kvality a spokojenosti.

Infrasauny France Sauna

V naší nabídce naleznete také infrasauny od předního evropského výrobce France Sauna. V jejich portfoliu najdete celou řadu kvalitních a zároveň cenově dostupných infra saun. Kromě kvalitního zpracování disponují sauny France Sauna širokou paletou barev a velikostí, které vám umožní vybrat si tu pravou infrasaunu levně pro váš interiér.