Gril Campingaz 4 Series RBS LXS Campingaz 4 Series RBS LXS

20 999 Kč
Vyprodáno Hlídat dostupnost

Může se hodit

Gril Campingaz 4 Series RBS LXS

 

Kontaktní plynový gril Campingaz 4 Series RBS LXS se třemi trubkovými hořáky z nerezu. Grilovací plocha je rozdělená na litinový tál a rošt Culinary Modular pro snadnou přípravu pizzy, marinované drůbeže, paelly či asijských pokrmů na pánvi wok. InstaClean™ systém umožňuje vyjmutí jednotlivých dílů grilovací vany a jejich umývání v myčce. Pomocí ovládacích knoflíků a teploměru lze pohodlně regulovat teplotu. Gril dále obsahuje přední plechový kryt s přihrádkou na koření či grilovací přísady a podporu plynové lahve. Gril je vybaven elektronickým zapalováním a disponuje vyklápěcím roštem pro pozvolné grilování a ohřívání. Výhodou grilu Campingaz 4 Series RBS LXS je postranní hořák pro přípravu omáček nezávisle na grilovací ploše.

Rozdíl mezi variantou LD a LX je v zapalování. LD má PIEZO zapalování a LX komfortnější elektronické zapalování. Další rozdíl je v roštech, kdy Varianta LD má rošt i tál z posmaltovaného plechu a verze LX má litinový Culinary Modular rošt a litinový tál. 

 

Technické parametry
 • Příkon hořáků: 12,4 + 2,3 kW
 • Spotřeba plynu: 902 + 167 g/h
 • Grilovací plocha: 3500 cm2
 • Výška pracovní plochy: 95 cm
 • Grilovací rošt a tál: litina se smaltovanou povrchovou úpravou
 • Rozměry sestaveného grilu: 171 x 62 x 118 cm
 • Zdroj energie: PB lahev 5 kg nebo 10 kg
 • Hmotnost: 75 kg

 

Culinary Modular System

 

Zvyšte možnosti svého grilu a staňte se opravdovými specialisty na grilování.

Jednoduše vyjměte prostřední oválnou část litinového roštu a vyměňte ji za požadované příslušenství z řady Culinary Modular.

Přejete si upéct vynikající italskou pizzu? Stačí použít pizza kámen. Pokud dáváte přednost asijské kuchyni, tak si určitě oblíbíte wok pánev. Milovníci španělských delikates mohou použít širokou pánev na paellu. A pro ty, kteří upřednostňují grilované kuře, je tu pečicí stojan na drůběž. A možná chcete jen vyměnit standartní plechový rošt za kvalitnější litinový, pro přípravu šťavnatého steaku. Culinary Modular System je tu zkrátka provaši radost z grilování.

Je to opravdu snadné, vyzkoušejte!

 

Even Temp - Ještě lepší distribuce tepla

 

Pro nejlepší výsledek grilování je doporučovaná teplota kolem 250°C.

Ještě důležitější však je, aby tato teplota byla rovnoměrná po co možná největší ploše grilovacího roštu. Protože není nic horšího, než nedodělaný steak na jedné a přepálený steak na druhé straně roštu. Grily řad 3 Series a 4 Series dokáží udržet stálou teplotu 250° C na 90% grilovací plochy.

Díky možnosti sledovat teplotu uvnitř a přidávat či ubírat výkon hořáků, v místech kde je to potřeba, jste schopni dosáhnout těch nejlepších výsledků grilování.

 

Instaclean systém

 

Čištění vašeho grilu ještě nikdy nebylo snazší.

Díky patentovanému systému Campingaz InstaClean už nebudete muset trávit dlouhé hodiny s umýváním vašeho grilu. Můžete totiž vyjmout všechny omyvatelné části grilovací vany a snadno je naskládat do vaší myčky.

To vše za dobu kratší než 1minuta. Usnadněte si práci a užijte si tak více radosti s rodinou či přáteli. Šetříme váš čas.

 

Nerezové hořáky

 

Nerezové hořáky trubkového profilu použité u grilů řady 3 Series a 4 Series umožňují:

 

 • Účinné rozvádění tepla po celé grilovací ploše díky speciálnímu designu hořáků ve tvaru V
 • Snadné přizpůsobení plamene potřebám nepřímého grilování a ohřívání
 • Dlouhodobé a bezporuchové používání zabezpečené  kvalitním nerezovým materiálem a speciálním chráničem hořáku, fungujícím rovněž jako rozptylovač tepla

 

Naše tipy pro bezpečný provoz
 • Po připojení PB lahve ideálně otestujte těsnost spojů mýdlovou vodou
 • Zažehnutí hořáků provádějte s otevřeným víkem grilu
 • Po grilování PB lahev uzavřete ještě před uzavřením knoflíků, aby došlo k vyprázdnění plynu i z oběhu

 

Pro připojení grilu  k 5 kg a 10kg PB lahvi doporučujeme připojovací sadu Campingaz® (regulátor, hadice, sponky), kterou od nás obdržíte ZDARMA jako dárek. Upozorňujeme, že v případě zakoupení neoriginální připojovací sady, může docházet k únikům plynu v okolí spoje. Na vady vzniklé použitím neoriginální připojovací sady se nevztahuje reklamace. Pro připojení k 2 kg PB lahvi je potřeba dokoupit ještě odtlačný ventil.

Parametry produktu: Gril Campingaz 4 Series RBS LXS

Název parametru Hodnota
Záruka: 24 měsíců (hořáky 5 let)
Hmotnost: 75 kg
Výrobce: Campingaz
Zdroj energie: PB lahev 5 kg nebo 10 kg
Rozměry sestaveného grilu: 171 x 62 x 118 cm
Grilovací rošt a tál: litina
Výška pracovní plochy: 95 cm
Grilovací plocha: 3500 cm2
Spotřeba plynu: 902 + 167 g/h
Příkon hořáků: 12,4 + 2,3 kW
Gril Campingaz 4 Series RBS LXS Gril Campingaz 4 Series RBS LXS
Gril Campingaz 4 Series RBS LXS
Nahoru