ESCAPE ROOM 2 pro 2 hráče ESCAPE ROOM 2 pro 2 hráče

Akce
Dříve 549 Kč Ušetříte 39 %
334 Kč
Skladem - můžete mít 22.04. Pokud objednáte zítra
do 14 hod., doručíme 22.04.

Může se hodit

ESCAPE ROOM 2 pro 2 hráče

 

Zachovejte chladnou hlavu v boji s časem! Z pohodlí domova zažijte vzrušení, které znáte z únikových her ze skutečného života! Během této nervy drásající verze oblíbené stolní hry Escape Room: úniková hra pro dva hráče budete muset společně odhalit skryté indicie a použít je pro řešení náročných hlavolamů. Je to neustálý závod s časem, ve kterém máte 60 minut na dokončení. V této hře vyhráváte i prohráváte společně. Spolupráce je jediný způsob, jak uspět. Pokud jste si ještě nikdy únikové hry nevyzkoušeli, připravte se na neopakovatelný zážitek. Když se člověk baví, 60 minut uteče jako voda!

Scénář Vězeňský ostrov:
Konečně nastal čas. Berete do ruky zapalovač po dozorci, kterého jste právě přemohli, a symbolicky podpalujete pečlivě připravený únikový plán. Oheň spouští požární poplach. Cesta ke svobodě začíná!

Scénář Ústav:
Vaše přítelkyně Diana vám z ústavu pro choromyslné se zvýšenou ostrahou poslala dopis, že se jí chystají provést děsivý zákrok, lobotomii. Když ho podstoupí, její chování se navždy změní. Rozhodnete se proto vyrazit za její záchranou. Stihnete to ale včas?

Obsah balení:
  • Dekodér nápověd
  • Průvodce ke každému scénáři
  • Seznamovací hra: Únos
  • Scénář 1: Vězeňský ostrov
  • Scénář 2: Ústav

Parametry produktu: ESCAPE ROOM 2 pro 2 hráče

Název parametru Hodnota
Záruka: 24 měsíců
Hmotnost: 0,16 kg
Výrobce: ADC Blackfire
Vhodné pro děti od: 16 let
ESCAPE ROOM 2 pro 2 hráče ESCAPE ROOM 2 pro 2 hráče
ESCAPE ROOM 2 pro 2 hráče ESCAPE ROOM 2 pro 2 hráče
ESCAPE ROOM 2 pro 2 hráče
Nahoru