Hitem v kategorii dětských elektrických vozidel nejsou jenom klasická auta, která by byla kopiemi těch reálných modelů na trhu. Zapomínat nelze na to, že současní výrobci přinášejí mnoho dalších věcí. Jsou to elektrické čtyřkolky a motorky. Jedinečná kategorie, kterou lze označit spíše jako novější. Elektrické čtyřkolky a motorky nabídnou vašemu dítěti výběr ze známých značek nebo známých modelů. To vše v našem e-shopu.

Elektrické čtyřkolky a motorky

Pro malé motorkáře a motorkářky jsou tu vozítka pro děti pro děti, která dokonale imitují dospělé silniční motorky, stylové skůtry nebo čtyřkolky. A takové motorky pro děti jsou milovanou záležitostí nejen u dětí, ale zejména u jejich tatínků a sledovat malé prohánějící se motorkáře se pro vás stane rozhodně zábavou. Elektrické čtyřkolky zase ocení malý dobrodruh. Vozítka Peg Pérego vypadají přesně, jako dospělé varianty, takže vaše ratolesti budou mít opravdu zážitek a adrenalinový pocit, jako opravdoví králové silnic.

Elektrické čtyřkolky a motorky mají dokonalý vzhled

To první, co je s nimi spojeno, je rozhodně jistota dokonalého vzhledu. Stejně jako u elektrických autíček pro děti, tak i elektrické čtyřkolky a motorky mají dokonalý vzhled. Ten jasně vychází ze současných motorek, ale i čtyřkolek. Na první pohled je vidět jasná inspirace. A tak je možné vybrat variantu, která je dítěti blízká. Je to třeba:

  • Terénní motorka
  • Silniční motorka
  • Robustní čtyřkolka

S logem známé značky

Nejde jenom o to, že by čtyřkolky a motorky mohly nabídnout jistotu unikátního vzhledu. Je s nimi spojeno i další velmi zajímavé pozitivum. A to konkrétně takové, že na nich nechybí ani loga známých značek. To jasně přispívá k tomu, že mohou vypadat jako reálné. Přitom jde o dětské motorky i dětské čtyřkolky. Mezi nejznámější značky dnes patří třeba BMW nebo Ducati, které jsou v tomto segmentu skutečně velmi výrazně žádané. A není se čemu divit.

Jednoduchý provoz

Provoz motorek i čtyřkolek je velmi jednoduchý. Ke svému pohonu nevyužívají klasický spalovací motor, jako ty reálné, ale využívají motor elektrický. Ten nevyžaduje v podstatě žádnou údržbu, což je první plus. Také není nutné nikde tankovat, nebo jinak doplňovat palivo. Stačí jenom připojit k nabíječce, nechat plnohodnotně nabít a následně si vaše dítko může dopřávat jízdu v elektrickém vozítku, v okolí vašeho domu.

Důraz na bezpečnost

Aby bylo vaše dítě stále v bezpečí, je samozřejmé, že jsou modely těchto hraček, u kterých je dostupné dálkové ovládání, pomocí kterého směr jízdy jednoduše změníte. Dále nezapomínejte také na to, že například u motorek mohou být součástí přídavná kolečka, která zvyšují stabilitu nejenom během jízdy a logicky tak eliminují i případný pád.

Nahoru