Solární sprchy v akci
Doručujeme
do 24 H
11 let
na trhu
Vše skladem
Certifikovaný
eshop
Nejnižší ceny
Klasický skateboard nebo kolečkové brusle jsou již minulostí. Pokud totiž dnes něco skutečně frčí, jsou to zcela určitě longboardy. Ty vycházejí z klasické skateboardové konstrukce, pouze jsou delší a mají jiná kolečka. To umožní zcela nový zážitek z jízdy, hlavně potom jízdy z kopce, pro kterou jsou primárně určeny. Možnosti jízdy jsou takřka neomezené a tak je jasné, že se právě longboard stává velmi vyhledávanou sportovní pomůckou nejenom současné mládeže.

Prvotřídní kvalita i parametryA proč nakoupit longboardy právě u nás? Je to v první řadě kvalita, která vás zaručeně zaujme. Máte tak jistotu pevnosti, odolnosti a tedy i dlouhé životnosti. Navíc prodáváme pouze modely z prvotřídních materiálů, a to v rámci všech dílů, které jsou součástí konkrétního longboardu. Díky tomu vám poskytne dokonalý zážitek z jízdy, bez obav z toho, že by vás po kvalitativní nebo materiálové stránce jakkoliv zklamal.

Široký výběr velikostí je samozřejmostíNeváhejte a vyberte si ten svůj. V nabídce máme longboardy nejenom různých designů a specifických tvarů, ale samozřejmě máme také longboard pro každého malého či velkého jezdce. Stačí zvolit tu správnou velikost, objednat a už vyrazit na první kopec za skvělým jízdním zážitkem.